Король: «Тепер у нас вже три тандеми в категорії спортсменів з порушенням зору»

Король: «Тепер у нас вже три тандеми в категорії спортсменів з порушенням зору»

Гід Василя Закревського підбив підсумки етапу Кубка світу в іспанському Агіласі та повідомив останні новини з табору збірної України з паратриатлону. Нагадаємо, що минулими вихідними наша співвітчизниця Аліса Колпакчи в своїй категорії здобула золоту медаль, а Віта Олексюк приміряла бронзу.

«Вітаємо з успішним виступом наших дівчат! Я був з Алісою Колпакчи на Парлімпіаді, однак ці виступи порівнювати важко. Звісно, прогрес є, але хочеться подивитися на Алісу Колпакчи в боротьбі з тими, хто нині задає ритм в її класифікації. На цьому Кубкові світу не було сильних британок та спортсменки з Франції. Але це їхні проблеми – перемога є перемога! Аліса – молода спортсменка, їй ще є куди рости в плані майстерності.

Хочу відзначити, що відтепер український паратриатлон представлений ще одним тандемом в категорії спортсменів з порушеннями зору, тепер в нас їх три: Василь Закревський – Роман Король, Анатолій Варфоломієв – Костянтин Вечканов та Віта Олексюк – Тетяна Ліщинська. Це велика перемога, адже в спортсменів з порушенням зору немає можливостей придбати власним коштом необхідний інвентар. Тож ми, за підтримки клубу та, власне, самих спортсменів клубу, придбали велосипед для Анатолія Варфоломієва.

Тепер будемо готуватися до етапу Кубка Європи у Дніпрі на початку літа, далі – серія Чемпіонату Світу в Італії, а вже після неї чемпіонат Європи. Роботи чимало – тож, починаємо працювати над помилками і налаштовуватися на хороші результати», – підсумував Роман Король.

Поділитися цією публікацією


X