Прийма тріумфує в рідних стінах, Сюткін на класі бере черговий титул

Прийма тріумфує в рідних стінах, Сюткін на класі бере черговий титул

Минулими вихідними Львів приймав перші після передсезонних зборів змагання Національного масштабу – чемпіонат України з триатлону в приміщеннях, а також ІІ етап Дитячої триатлонної Ліги. За медалі внутрішньої першості змагалися спортсмени усіх вікових груп, а перемоги здобули головні фаворити турніру.

Доволі прогнозовано в змаганні чоловіків та жінок золоті медалі, а разом з ними титули чемпіонів України в категорії Elite здобули Олексій Сюткін та Софія Прийма відповідно. Як показали дистанція та підсумкові результати, переможці змагань забезпечили собі комфортний відрив ще впродовж велосегменту. Тож, на останньому виді вони протистояли не стільки контратакам суперників, скільки примхам власного організму та специфіці львівської траси. Черкасець Сюткін випередив найближчого переслідувача Сергія Костенка з Запоріжжя на 17 секунд, а Софія Прийма змогла наростити свій відрив від володарки срібла Маргарити Крилової (Донецьк) до 27 секунд. Бронзові медалі чемпіонату України з триатлону в приміщеннях приміряли відповідно Юліан Демянов (Донецьк) та Олександра Кохан (Житомир).

Варто відзначити неабиякий прогрес Моніки Добровольської з Дніпра та киянина Віталія Воронцова! Ці спортсмени не мали собі рівних у змаганнях юніорів, а самі перемоги були з розряду беззаперечних – в обох випадках, чемпіони випередили своїх найближчих конкурентів майже на хвилину (40 секунд переваги у Воронцова і 57 секунд у Добровольської). Зазначимо, що в абсолютній першості Віталій показав шостий час, тоді як Моніка була п’ятою.

Нагороди найвищої проби в змаганні кадетів поїхали до Одеси – в цій віковій групі собі рівних не мали представники Південної Пальміри Мирон Бойко та Вероніка Заровна. Варто відзначити, що чемпіонат України в приміщеннях, який відбувся у Львові, став доволі масовим – на турнірі виступили більш як півтори сотні триатлетів усіх вікових груп, а також юні та геть маленькі спортсмени з Дитячої триатлонної Ліги. Як зазначав головний тренер збірної України Едуард Євгенович Панарін, ЧУ у Львові покликаний стати першим контрольним стартом, який покаже рівень готовності спортсменів після проходження передсезонних зборів, а його результати будуть мірилом успішності роботи тренерів на цих самих закордонних зборах.

Вашій увазі – офіційний ПРОТОКОЛ змагань, який також завантажено на наш сайт в розділ РЕЗУЛЬТАТИ.

Поділитися цією публікацією


X