Прийма – «почесний» чемпіон Сомина! Мартиненко – за крок від такого статусу

Прийма – «почесний» чемпіон Сомина! Мартиненко – за крок від такого статусу

Якщо провести паралелі з деякими версіями зі світу професійного боксу, то там чемпіонові достатньо тричі поспіль захистити титул – і він автоматично здобуває високий статус «почесного» чемпіона! Щось подібне вдалося реалізувати Софії Приймі, але вже в нашому виді спорту.

Більше того! В трирічній історії змагань «Polissia Challenge Cup», в рамках яких відбувається і чемпіонат України з кросового триатлону, перспективна львів’янка жодного (!) разу не пропускала поперед себе суперниць! За вже звичною традицією, Прийма перетинала фінішну стрічку першою – в 2017-му, 2018-му і от тепер вже в 2019-му роках.

Цьогоріч основними конкурентками Софії стали Маргарита Крилова (Донецьк) та киянка Валентина Молчанець. Саме ці спортсменки в підсумку здобули срібну та бронзову нагороди відповідно. Також варто відзначити Анну Абдулову з Житомира, яка до останніх метрів дистанції вела боротьбу за бронзову медаль. А от в змаганні юніорок найвищих показників досягли молоді триатлетки з Запоріжжя! Зокрема, чемпіонкою України в цій віковій категорії стала Анастасія Терентьєва. Її землячка Олександра Павлова завоювала срібну нагороду, а чільну трійку лідерів замкнула Дар’я Бережна з Черкас.

В змаганні чоловіків свій «добровільний захист титулу» в прекрасному стилі провів Єгор Мартиненко! Житомирянин, який, схоже, нарешті набирає свої оптимальні кондиції, фінішував наодинці та більш як півтори  хвилини чекав на фініші найближчих переслідувачів. До слова, це вже третя перемога Єгора в сезоні та друга поспіль на змаганнях «Polissia Challenge Cup». Тож, наступного року Мартиненко має всі шанси скласти компанію Софії Приймі та вписати своє прізвище до списку «почесних» тріумфаторів змагань у Сомині!

Відзначимо, що в змаганні чоловіків доволі конкурентною та цікавою виявилася боротьба за друге та третє місця одразу між трьома спортсменами – донецькими одноклубниками Іваном Меньшиковим та Юліаном Дем’яновим, а також спортсменом з Запоріжжя Сергієм Костенком. В підсумку, друге та третє місце дісталися вихованцям Георгія Драгуляна – відповідно, Меньшикову та Дем’янову. Проте, Костенко таки здобув нагороду – і одразу золоту! Сергієві не було рівних у змаганні молодіжної вікової категорії. А найсильнішим юніором України в дисципліні кросовий триатлон став Валентин Марієвський.

З повним протоколом змагань у Сомині ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі РЕЗУЛЬТАТИ.

Поділитися цією публікацією


X