Пригоди одеситів на Кіпрі

Пригоди одеситів на Кіпрі

Вихованці тренера з Південної Пальміри Віталія Собуляка вдало виступили на Відкритому Кубку Кіпру AYIA NAPA Triathlon та підтримали переможний поступ Юлії Єлістратової.

Нагадаємо, що турнір AYIA NAPA Triathlon проводять щороку – змагання мають статус комерційного старту, і організатори роблять їх переважно для спортсменів, які проходять передсезонні навчально-тренувальні збори на Кіпрі.

Саме Кіпр нині є місцем дислокації групи тренера з Одеси Віталія Собуляка. Його вихованці Кирило Новіков та Олександра Заровна виступили на спринтерській дистанції в рамках вікової категорії U-19. Як підсумок, Новіков не мав собі рівних і здобув золоту медаль, тоді як Заровна теж виступила дуже вдало і за підсумками змагань приміряла срібло.

«Під цей старт ми навіть не скидали навантаження, – повідомив Віталій Собуляк. – Стартували ті, хто на той момент був в відповідних кондиціях і кому потрібна була розстартовка. Але ми дуже спокійно ставимося до цього результату і не перехвалюємо спортсменів. Завдяки тому, що на AYIA NAPA Triathlon був роздільний хід, ми перевірили готовність атлетів по видам станом на сьогоднішній день».

Нагадаємо, що, виступаючи на середній дистанції, флагман українського триатлону Юлія Єлістратова здобула на цьому турнірі перемогу в своїй віковій категорії, а в абсолютній першості посіла третє місце.

Додамо, що згодом на офіційному сайті ФТУ ми опублікуємо ексклюзивне інтервю з Віталієм Собуляком – про попередні підсумки збору, ймовірний вояж на Мальту, успіхи Арини Бабич в Швейцарії та ще багато цікавого.

Слідкуйте за оновленнями!

Поділитися цією публікацією


X