Президент ФТУ взяв участь у засіданні урядового оргкомітету з підготовки до Олімпійських Ігор в Токіо

Президент ФТУ взяв участь у засіданні урядового оргкомітету з підготовки до Олімпійських Ігор в Токіо

Під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, 11 лютого відбулось засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів збірних команд України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх у Токіо. На урядовому засіданні український триатлон представляв президент профільної Федерації Андрій Більда.

Як повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету, участь в засіданні взяли члени Оргкомітету, представники Міністерств та відомств, національних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, народні депутати України, Національного комітету спорту інвалідів України.

«Наше завдання – найкращим чином забезпечити підготовку національних Олімпійської та Паралімпійської збірних для участі в літніх Іграх в Токіо. Високі результати наших спортсменів стануть наочним свідченням тієї якісної трансформації, яка відбувається в Україні», – наголосив Олексій Гончарук.

Своєю чергою, Андрій Більда наголосив на важливості підтримки олімпійців з боку найвищого керівництва держави. «Збирати урядовий Оргкомітет напередодні Олімпійських Ігор вже стало дійсно хорошою традицією, адже тут зустрічаються найвищі посадові особи держави та керівники спортивних федерацій. Таким чином, керівництво країни підкреслює важливість головних змагань чотириріччя для нашої країни, а також засвідчує свою підтримку спортсменам-олімпійцям та їхнім тренерам.

Приємно констатувати, що українські триатлети брали участь у всіх Олімпіадах, в яких триатлон був представлений як вид спорту! Будемо працювати над тим, щоб олімпійські традиції нашого виду і олімпійського руху України загалом лише примножувалися», – підкреслив президент Федерації триатлону України.

Додамо, що триатлон було включено до програми Олімпійських Ігор починаючи з 2000-го року. З того часу, українські спортсмени стабільно брали участь в головних змаганнях чотириріччя – Сідней-2000, Афіни-2004, Пекін-2008, Лондон-2012 та Ріо-де-Жанейро-2016. Вже де-факто має олімпійську ліцензію на Ігри-2020 у Токіо лідер нашої команди Юлія Єлістратова, а також математичні шанси здобути омріяну путівку зберігають українці Іван Іванов та Єгор Мартиненко.

Поділитися цією публікацією


X