Претенденти на участь в Юнацьких Олімпійських Іграх зустрінуться у Харкові

Претенденти на участь в Юнацьких Олімпійських Іграх зустрінуться у Харкові

25 січня стартує сезон великого триатлону в Україні! Однак, на відміну від кількох попередніх років, цього разу перший старт змагального року відбудеться не в Одесі.

Зимовий чемпіонат України з триатлону (акватлону) серед юніорів, юнаків та кадетів прийматиме в себе Харків. Напередодні старту ми поспілкувалися з віце-президентом місцевої обласної федерації триатлону Володимиром Сидоренком.

«Ми повертаємося до традицій відкривати змагальний рік саме стартом у першій столиці. Востаннє ми проводили дебютні змагання сезону ще в 2013-му році, однак потім в нас у місті, та й у країні загалом, були і залишаються непрості часи… Але тепер, всупереч труднощам, ми знову відкриваємо змагальний рік чемпіонатом України з акватлону! Нині все по-новому, тож ми чекаємо близько 300-т учасників – зокрема, молодших вікових груп, Дитячої  триатлонної Ліги, а також аматорів».

За словами Володимира, вся необхідна інфраструктура міста нині у відмінному стані й готова приймати змагання. Додамо, що біговий сегмент відбуватиметься в манежі стадіону ХТЗ, а плавання прийматиме басейн «Гарт».

«За останні кілька років суттєво зросла кількість аматорів, які займаються триатлоном в Харкові. Це не може нас не тішити! Також у нас чимало молодих талантів, які з часом стукатимуть до дверей головної команди. Зокрема, чемпіонами України 5 років поспіль у своїх вікових групах стають наші перспективні брати Анзіни, Максим та Геннадій. Тож, перспектива є, і це головне!», – підсумував Володимир Сидоренко.

Додамо, що у Харкові між собою сперечатимуться втому числі претенденти від України на участь в Юнацьких Олімпійських Іграх, що відбудуться у жовтні в Буенос Айресі. А хто виграє цю локальну дуель – покаже час. Змагання відбудуться з 25 по 27 січня.

Наступним стартом внутрішнього календаря стане квітневий Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщеннях (Львів).

Поділитися цією публікацією


X