Похід на Чехію

Похід на Чехію

13 вересня в Карлових Варах відбудеться другий за престижністю міжнародний старт для наших атлетів у цьому «коронавірусному» сезоні. На ньому Україна буде представлена одразу трьома спортсменами.

Минулими вихідними німецький Гамбург приймав етап серії чемпіонату світу, однак де-факто – неофіційну планетарну першість 2020 Hamburg Wasser World Triathlon. Нагадаємо, що через пандемію COVID-19 всі офіційні чемпіонати світу та континентів були відмінені, а багато етапів кубків скасовано або ж перенесено на наступний рік.

На тлі багатьох інших держав, Україні таки вдалося провести з-півдесятка внутрішніх чемпіонатів, тим самим створити умови для змагальної практики нашим провідним атлетам. Згодом мали місце навіть успіхи на міжнародній арені – зокрема, Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко здобули медалі Відкритого чемпіонату країн Балтії.

Ну а вже найближчої неділі на лідерів українського триатлону чекатиме, напевне, один з головних стартів 2020 року – етап Кубка світу 2020 Karlovy Vary ITU Triathlon World Cup. За стартовим листом, змагання в Карлових Варах мало чим поступаються найпрестижнішим турнірам планети! До Чехії прибудуть такі титани світового триатлону, як чинний переможець турніру в Гамбурзі француз Венсан Луї, американка Кетті Заферес, її землячка Джорджия Тейлор-Браун, норвежець Густав Іден та інші.

Склад збірної України на Кубок світу в Чехії буде, як для цього сезону, доволі представницьким – одразу три спортсмени! Звісно, найсильніша триатлетка нашої держави Юлія Єлістратова, яка матиме 16-й стартовий номер, а також Іван Іванов та Єгор Мартиненко. І якщо житомирянин вже виступав і навіть перемагав цього сезону на міжнародній арені, то для Іванова ці змагання стануть виїздним дебютом у 2020-му. Також зазначимо, що Карлови Вари є доволі знаковою локацією для українців! Єгор Мартиненко має досвід перемог у Карлових Варах – у 2013-му та 2011-му йому не було рівних, однак на той час цей турнір мав статус етапу Кубка Європи. Також нагороду найвищої проби на цих змаганнях у 2016 році виборювала прима українського триатлону Юлія Єлістратова.

Призовий фонд етапу кубка світу в Карлових Варах, що відбудеться вже найближчої неділі, становить 60 000 доларів. Початок чоловічих змагань – об 11:00 за київським часом, тоді як дівчата вийдуть на старт о 16:00.

Вболіваймо за наших!

Поділитися цією публікацією


X