Повернення лідера та магія цифр 5-15-35

Одразу після того, як вся свідома частина України відсвяткувала День Національного прапора та День Незалежності – провідні триатлети нашої держави заходилися до справи та виступили на міжнародних змаганнях.

Головною подією останньої декади місяця для вітчизняного триатлону без сумніву стало повернення на дистанцію нашого лідера Юлії Єлістратової! Після двомісячної перерви та зборів, житомирянка знову повернулася у змагальний сезон і одразу ж показала доволі високий результат. На етапі Кубка світу в Карлових Варах найсильніша триатлетка України посіла 5-те місце. «Я задоволена таким початком другої частини сезону! Впродовж гонки я насолоджувалася специфікою гірської траси Карлових Вар, а також підтримкою глядачів», – написала Єлістратова після фінішу на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Нагадаємо, що до цього часу Юля виходила на дистанцію ще 29 червня на етапі Кубка Європи в голландському Хольтені, після чого зосередилася на підготовці до другої частини сезону.

Паралельно з Кубком світу в Чехії, Румунія приймала в себе традиційний етап Кубка Європи серед юніорів. Щороку до містечка Тульча приїздить представницький десант молодих українських триатлетів – однак, 2019-й таки став винятком. Від нашої держави в Румунії виступили лише двоє спортсменів – Владислав Пясецький та Мирон Бойко: Пясецький показав 15-й результат, а Бойко зійшов з дистанції впродовж змагань.

Напевне, найскладніше завдання на тижні, що минає, мав лідер юніорської збірної України Віталій Воронцов! Він став єдиним українцем, який мав можливість виступити на головному старті сезону в світовому триатлоні – Чемпіонаті Світу в Лозані. За підсумками змагань, киянин закріпився на самісінькому екваторі турнірної таблиці – 35-те місце з 70-ти учасників. Додамо, що для перспективного українця це був перший старт у кар’єрі на такому високому рівні!

Тож, за підсумками тижня, який добігає кінця, ми маємо 5-те, 15-те та 35-те місця українських триатлетів на змаганнях з міжнародним статусом. Своєю чергою, на внутрішній арені відзначаємо проведення на триатлонну мапу України комплексного турніру в Горішніх Плавнях (Полтавська обл.)! Але про результати та специфіку цього старту – вже в наступних публікаціях.