По стопах Єлістратової: на кузні кадрів у Черкасах виступили понад 300 юних триатлетів

По стопах Єлістратової: на кузні кадрів у Черкасах виступили понад 300 юних триатлетів

Другий тиждень поспіль Черкаси приймають у себе змагання зі статусом внутрішньої першості! Цього разу тут відбулися чемпіонат України з триатлону серед кадетів, чемпіонат України з акватлону серед юніорів та юнаків, чемпіонат України в змішаних естафетах серед кадетів на юніорів, відкритий чемпіонат Черкаської області та IV етап Дитячої триатлонної Ліги.

За кількістю учасників, цей молодіжний форум став рекордним за всі попередні роки! Загальна кількість – 304 спортсмени з десяти регіонів нашої країни. Цікаво, що свого часу організатори починали з загальної кількості у 180 молодих триатлетів, поступово ця цифра зростала і зараз ми вже де-факто «пішли на четверту сотню».

Загалом, вся турнірна боротьба відбувалася близько Черкаської набережної та Пагорба Слави. Спортсмени випливали на пляжу «Рив’єра», там пересідали на велосипеди та їхали по вулиці Гагаріна і Замковий Узвіз. Враховуючи вікові категорії,турнір відбувався у форматі супер-спринту: одне коло плавання (300 м), три кола велосегменту (8 км) і два кола бігу (2 км). На молодіжному тритлонному форумі були представлені всі основні області, в яких культивується наш вид спорту.

«Раніше цей старт проводили в Комсомольську (нині Горішні Плавні), а родзинкою змагань був і залишається статус такої собі кузні кадрів, де ми вперше можемо побачити амбітну молодь, з якою потрібно надалі працювати, – розповів головний суддя змагань Костянтин Федоров. – Цікаво, що саме на цих змаганнях свого часу вперше в кар’єрі виступала і Юлія Єлістратова! Цей турнір – як лакмусовий папір для нас: нізвідки нові чемпіони не з’являться, їх потрібно видивлятися тут і зараз.

Щодо результатів, то загалом перемоги в своїх групах здобули всі ті діти, які впродовж сезону трималися на лідируючих позиціях. Про якісь феноменальні або ж несподівані результати говорити не доводиться. Щодо долучення абсолютної категорії на чемпіонаті області, то формат Open Race додав турніру неабиякого драйву – в одному «котлі» змагалися аматори, мастерс, і ми разом з ними запустили також молодь. Було дуже цікаво спостерігати, як змагаються один з одним представники різних триатлонних поколінь!», – підсумував Федоров.

Додамо, що з підсумковими ПРОТОКОЛАМИ змагань ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі РЕЗУЛЬТАТИ.

Поділитися цією публікацією


X