Плавці розпочинають – і перемагають!

Плавці розпочинають – і перемагають!

На заключному внутрішньому старті в році, що минає – зимовому чемпіонаті України з акватлону у Львові – гору взяли спортсмени, які володіють потужним плаванням. А ще – волею до перемоги та доволі конкурентним бігом, який дозволив на фініші захистити свою перевагу.

За традицією, змагальні дні ЧУ включили в себе одразу кілька турнірів! У столиці Галицького краю атлети боролися за медалі чемпіонату України серед юніорів та дорослих спортсменів, а також вийшли на дистанцію в рамках відкритого чемпіонату міста Львова. До того ж, паралельно відбувся фінал відкритих дитячих триатлонних змагань на Кубок СК «Три леви». Загалом, в останньому старті сезону, який організувала місцева Федерація триатлону, взяли участь близько 70-ти доросли спортсменів та 60-ти дітлахів.

Головна локація – спорткомплекс СКА, заплив у тамтешньому басейні з короткою водою та біговий сегмент в манежі. За відсутності переважної більшості перших номерів збірної України, які на момент старту перебували на кіпрському зборі, проявити себе мали нагоду найближчі резервісти. В плані відновлення від травм, підготовки до прийдешнього сезону та задля підвищення змагальної практики, чемпіонат України з акватлону також знайшов місце в календарях таких зубрів українського триатлону, як Маргарита Крилова та Єгор Мартиненко.

І якщо в шахах, згідно невмирущої тези, починають і перемагають білі фігури – то в акватлоні таку перевагу мають майстри першого виду програми! Враховуючи специфіку даного виду (800 м плавання + 5 км біг), найпотужніші плавці стартового листа – молоді Олексій Астаф’єв (Дніпро) та Марина Кирик (Львів) – одразу окреслили свої плани на нагороди і аж до самого фінішу тримали переможний темп. І якщо дніпрянин вже давно має статус чи не найсильнішого українського триатлета-плавця, то господарка басейну/траси Марина Кирик відверто порадувала своєю впевненістю, потужним плаванням, і, що важливо, доволі конкурентним бігом!

Додамо, що нині всі українські триатлети матимуть можливість дещо відпочити на свята, однак вже зовсім скоро вони приступлять до роботи. Майже одразу після Нового року основна команда на чолі з володаркою олімпійської ліцензії Юлією Єлістратовою знову відбуде на Кіпр. А після зимового чемпіонату України в Києві, який заплановано на 1-2 лютого 2020 року, на свої збори відправляться групи Георгія Драгуляна та Серія Лисова (Грузія та Туреччина відповідно).

Поділитися цією публікацією


X