Після затяжної перерви Іван Іванов повертається на п’єдестал пошани!

За даними офіційного реєстру ITU, востаннє вихованець полтавської школи триатлону здобував медаль на міжнародних змаганнях в далекому 2013 році.

І нарешті крига скресла! Учасник Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро Іван Іванов знову на подіумі. Цього разу український триатлет посів друге місце на етапі Кубка Азії на спринтерській дистанції в Алмати (Казахстан).

Маючи третій стартовий номер, українець доволі впевнено виступив на першому виді програми й за підсумками плавання показав другий час. Протримати хороший темп для штурму п’єдесталу пошани Іванові вдалося і за підсумками вело. А вже на бігові наш співвітчизник зміг захистити свої позиції та фінішувати другим, з комфортним відривом в 10 секунд від найближчого переслідувача. Перемога ж на спринтерському етапі Кубка Азії в Казахстані дісталася спортсменові з Гонконгу Оскару Коггінсу, який був на 7 секунд швидшим за Іванова.

Варто відзначити також виступ нашого Єгора Мартиненка, який посів 12-те місце на цих змаганнях. А от серед жінок стартувала лише одна українка – вихованка донецької школи триатлону Маргарита Крилова, яка в підсумку посіла 8-ме місце.