Після затяжної перерви Іван Іванов повертається на п’єдестал пошани!

Після затяжної перерви Іван Іванов повертається на п’єдестал пошани!

За даними офіційного реєстру ITU, востаннє вихованець полтавської школи триатлону здобував медаль на міжнародних змаганнях в далекому 2013 році.

І нарешті крига скресла! Учасник Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро Іван Іванов знову на подіумі. Цього разу український триатлет посів друге місце на етапі Кубка Азії на спринтерській дистанції в Алмати (Казахстан).

Маючи третій стартовий номер, українець доволі впевнено виступив на першому виді програми й за підсумками плавання показав другий час. Протримати хороший темп для штурму п’єдесталу пошани Іванові вдалося і за підсумками вело. А вже на бігові наш співвітчизник зміг захистити свої позиції та фінішувати другим, з комфортним відривом в 10 секунд від найближчого переслідувача. Перемога ж на спринтерському етапі Кубка Азії в Казахстані дісталася спортсменові з Гонконгу Оскару Коггінсу, який був на 7 секунд швидшим за Іванова.

Варто відзначити також виступ нашого Єгора Мартиненка, який посів 12-те місце на цих змаганнях. А от серед жінок стартувала лише одна українка – вихованка донецької школи триатлону Маргарита Крилова, яка в підсумку посіла 8-ме місце.

Поділитися цією публікацією


X