Перевірка боєм: змаганнями у Львові стартує сезон великого триатлону!

Перевірка боєм: змаганнями у Львові стартує сезон великого триатлону!

Найближчими вихідними місто Лева прийматиме перший після передсезонних зборів внутрішній турнір – чемпіонат України з триалону в приміщеннях.

Змагання відбудуться серед чотирьох вікових груп – кадети, юнаки, юніори та дорослі спортсмени. Також в рамках цього старту відбудеться Другий етап Всеукраїнських змагань «Дитяча триатлонна Ліга» для юних триатлетів 2006-2010 років народження. Щодо спортсменів групи Elite, то найближчими вихідними – згідно заявки – ми очікуємо на виступ таких майстрів українського триатлону, як Олексій Сюткін, Маргарита Крилова, Іван Меньшиков, Сергій Костенко, Софія Прийма та інші.

«Це перший контрольний внутрішній старт. Він передусім покликаний продемонстрували, як добре підготували тренери свої команди на передсезонних зборах, – зазначив головний тренер збірної України з триатлону Едуард Панарін. – Якраз і програма для такого завдання дуже сприятлива – ми робимо роздільний старт по видах. Але для тієї таки юнацької вікової групи цей чемпіонат України є по суті нормативним – вони мають виконати певні нормативи і довести, що можуть прогресувати і показувати в перспективі пристойні результати. І якщо молоді триатлети не виконують мінімальних нормативів в плаванні та на бігу – я навіть поки не акцентую на вело – то подальша підтримка таких спортсменів при нашому скромному фінансуванні не бачиться раціональною».

Додамо, що з регламентом чемпіонату України з триатлону в приміщеннях, а також з регламентами інших змагань ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі КАЛЕНДАР. Бажаємо успіху всім учасникам – і нехай переможе сильніший!

Поділитися цією публікацією


X