Переможна серія Сюткіна та реванш Крилової

Переможна серія Сюткіна та реванш Крилової

На старті сезону внутрішніх змагань, триатлети збірної України демонструють високі та стабільні результати! Поки що найкраще це виходить у Олексія Сюткіна та вихованок донецької школи триатлону.

За два тижні до старту Відкритого чемпіонату України з дуатлону, який традиційно прийматиме Біла Цервка, в місті Житомир відбулася внутрішня першість серед ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ. В категорії Elite свої перемоги здобули Олексій Сюткін з Черкас та Маргарита Крилова з Донецька. Цікаво, що для Сюткіна це вже друга поспіль перемога на внутрішній арені – нагадаємо, за тиждень до цього Олексій не мав собі рівних на чемпіонаті України з супер-спринту у Львові. Цікавим є і той факт, що саме Сюткін є чинним срібним призером чемпіонату України з дуатлону, і минулоріч у Білій Церкві поступився лише Дмитрові Маляру. Тож, чи вдасться черкасцеві продовжити свій переможний поступ – дізнаємося зовсім скоро.

В Житомирі також відбулася цікава мікродуель у змаганні жінок. Свою дебютну перемогу в сезоні здобула перспективна Маргарита Крилова – підопічна Георгія Драгуляна продемонструвала відмінне плавання та біг, що дозволило їй в підсумку фінішувати наодинці. Другий турнір поспіль в межах чільної трійки фінішує киянка Лілія Барановська – в її активі друге місце. Ну а трійку лідерів замкнула переможниця внутрішньої першості з супер-спринту Віра Соснова.

Щодо командного заліку, перемогу серед ДЮСШ виборов одеський СК «4 елемент», а в заліку ШВСМ рівних не знайшлося донецькій школі.

З рештою результатів чемпіонату України серед ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ Ви можете ознайомитися з ПРОТОКОЛУ.

Поділитися цією публікацією


X