#Перемогаунасвкрові. Триатлети долучилися до Всеукраїнської донорської акції

#Перемогаунасвкрові. Триатлети долучилися до Всеукраїнської донорської акції

14 червня відбувся Всесвітній день донора. Міністерство молоді та спорту України підтримало ініціативу Товариства Червоного Хреста України і комунікаційної агенції Ogilvy Україна, які запустили всеукраїнський благодійний марафон «Перемога у нас в крові» за хештегом #перемогаунасвкрові.

Минулими вихідними представники багатьох видів спорту здавали кров у банках крові своїх міст. Головна мета – привернути увагу суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України та власним прикладом продемонструвати безпечність цієї процедури, а також популяризувати здоровий спосіб життя.

Відомий тренер з Черкас Костянтин Федоров – один з тих, хто вже не вперше здає кров. «Я є донором, і приходжу сюди уже втретє, – розповів Костянтин. – Вважаю, що це дуже правильна ініціатива. Колись такої допомоги потребував я – лежав у лікарні, мені була потрібна кров донора. Тож вважаю, що всі бажаючі та соціально відповідальні люди мають долучитися до Всеукраїнської донорської акції #перемогаунасвкрові. Це не страшно і не боляче – я би навіть сказав, це дуже благородна справа! Хочу закликати спортсменів також ставати донорами – окрім соціально важливої справи, ви зможете отримувати аналізи власної крові, зокрема дізнатися свіжі дані рівня гемоглобіну та решти показників».

Варто підкреслити, що українські триатлети стають донорами крові не лише до пам’ятних та знакових дат! Місяць тому ми розповідали про те, що донедавна спортсмен-професіонал, а нині головний тренер збірної України з паратриатлону Роман Король також вирішив здати кров. Тож, став донором сам – і підтягнув колег по тренерському цеху! «Все почалося зі звичайної бесіди з колегами по спорту! Я товаришую з представниками клубу TEDEX – вони розповіли, що здавали кров своєю командою. І я подумав, що якщо наші змагання будуть ще нескоро, ми не можемо повноцінно тренуватися, то чому б і нам не стати донорами? Нині зачинені всі спорт-комплекси та басейни. Є спортсмени, які не мають авто і, відповідно, можливості поїхати потренуватися за місто. Тому можна зараз зробити якусь добру справу – тим паче, що нині ситуація в країні дуже непроста… Пандемія коронавірусу, триває війна. Час і можливість є, чому б їх не використати з користю для себе і для суспільства?».

Цікаво, що корисну та цікаву акцію підтримали не лише атлети, а й функціонери від спорту! Зокрема, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський також долучився до Всеукраїнського благодійного марафону.

Дякуємо всім українцям, які підтримали ініціативу. Пам’ятаймо – #перемогаунасвкрові!

Поділитися цією публікацією


X