Пекельна гонка: Курочкін та Крилова перемагають вишгородську спеку

Пекельна гонка: Курочкін та Крилова перемагають вишгородську спеку

Минулими вихідними у Вишгороді відбувся один з головних внутрішніх стартів сезону – чемпіонат України на олімпійській дистанції.

Змагання проходили за просто таки аномальної спеки, яка не покидає Україну вже який день поспіль. За +35 за Цельсієм в затінку, спортсменам довелося змагатися не стільки один з одним – скільки з умовами і без того складної дистанції.

Фактично, до передмістя Києва з’їхалися усі найсильніші триатлети України! У Вишгороді не виступали лише Юлія Єлістратова (вона за індивідуальним графіком цілеспрямовано готується до Олімпійських Ігор 2020) та Іван Іванов. Однак, багатьом спортсменам так і не вдалося продемонструвати максимум своїх можливостей – чимало з них зійшли з дистанції по ходу змагань через ту таки спеку і положення сонця в зеніті.

Після першого сегменту в змаганні чоловіків лідерство захопили Олексій Астаф’єв та Сергій Курочкін, тоді як першими за підсумками плавання у жінок стали Маргарита Крилова та Марина Соколова. Та за таких погодних умов, плавання фактично перетворилося на купання – спортсмени не отримували потрібного заряду свіжості перед архіскладним велосегментом!

Варто зазначити, що через круті кілометрові підйоми на вело траса у Вишгороді вважається однією з найскладніших не лише в Україні, а і в Європі. Тож, перед бігом цілком прогнозовано ми побачили певну зміну в лідируючих групах. Якщо Сергій Курочкін та Маргарита Крилова таки вберегли свої позиції та медальні перспективи, то Астаф’єв та Соколова відстали від лідерів – їхні місця зайняли досвідчені Єгор Мартиненко, Іван Меньшиков та Лілія Барановська відповідно. Заключний сегмент, як і гонка загалом, відбувався за принципом – добігти всупереч усьому! В такій «грі на виживання» найміцнішими виявилися м’язи і характери Сергія Курочкіна та Маргарити Крилової – киянин та донеччанка в підсумку й стали чемпіонами України!

Срібні нагороди – у Єгора Мартиненка (Житомир) та Лілії Барановської (Київ), а чільні трійки лідерів замкнули відповідно Антон Блохін (Харків) та Софія Прийма (Львів). Однак, попри олімпійський формат дистанції – усіх, хто за такого палючого сонця взагалі дістався фінішу, можна сміливо називати «залізними людьми»!

Додамо, шо крім спортсменів групи Elite в чемпіонаті України на олімпійський дистанції взяли участь триатлети молодших вікових груп, а також більш як півтори сотні аматорів! Зокрема, в складі аматорської групи свої сили в триатлоні вперше випробував титулований український велогонщик Андрій Гривко.

Підсумковий ПРОТОКОЛ з результатами чемпіонату України з триатлону на олімпійський дистанції ми опублікуємо згодом.

Поділитися цією публікацією


X