Олексій Сюткін: «Спринт – це моя територія!»

Олексій Сюткін: «Спринт – це моя територія!»

Минулими вихідними у Львові відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщеннях. Цей старт покликаний стати першою перевіркою боєм для тих спортсменів, які тяжко працювали на передсезонних зборах. Приємно, що боротьба за нагороди виявилася запеклою та безкомпромісною на всіх рівнях – а титулом чемпіона України в змаганні чоловіків у підсумку заволодів Олексій Сюткін. Черкасець розповів прес-службі ФТУ про свій шлях до вершини, олімпійські перспективи та плани на сезон.

Вітаємо з перемогою! Поділися емоціями від результату? Що вдалося і що, можливо, не вдалося?

Дякую за привітання! В цілому все склалося так, як я планував. Щоправда, на вело я себе почував не на всі 100%, теж саме і на бігові – я ще не зовсім розбігався. Бігати я почав тільки з середини лютого, коли прилетів на Кіпр. Через травму я пізно приступив до роботи над цим компонентом, тому вдалося зробити лише дві повноцінних бігових роботи.

Ти виплив другим після молодого Олексія Астаф’єва! Молодь потроху підпирає?

Плаванням я повністю задоволений! Практично показав свій найкращий результат за кар’єру, я так плив 10 років тому, і, на правду, я вже давно не працюю над цією дистанцією. Та й на Кіпрі плавання було більш довгим, підтримуєвальним.

Льоша Астаф’єв прийшов у триатлон з плавання і завжди плив добре! Він виграє плавання вже останні кілька років, як перейшов у наш вид спорту. Тому побоювань станом на зараз особисто в мене немає, адже за мою кар’єру в триатлоні таких було чимало, я особливо не хвилююся. Але він дуже перспективний і по-хорошому впертий спортсмен, я йому бажаю тільки успіхів! І лише час все розставить на свої місця.

За рахунок чого тобі вдалося втримати перемогу на останньому сегменті? Ти переграв на бігу суперників тактично, чи просто був краще готовий?

Перемога була тактичною! Нас було четверо у відриві, я на вело взяв на себе 80% роботи, тому вже на бігові особливо тікати нікуди не хотілося. Я просто фінішував, і все!

А чи гріє тобі душу та думка, що ти тепер, так би мовити, теоретично маєш претендувати на відбірковий етап нашої команди в естафетах?

Сказати, що це гріє мені душу, я не можу – сприймаю це, як належне. Спринт – це моя територія, а як там буде на відборах в естафетах поки ніхто навіть не уявляє… Перший старт все покаже: чи зможемо ми конкурувати командою, чи ні. А взагалі про це треба говорити окремо, адже думок багато з цього приводу.

Які плани на сезон в цілому? Чи готовий ти поборотися за право виступити на Олімпійських Іграх також в індивідуальному заліку?

На сезон настрій бойовий! На Олімпіаду в особистому заліку дуже хочу потрапити! На сезон загадувати не буду, але скажу точно, що буду максимально викладатися на всіх стартах, в яких братиму участь.

Поділитися цією публікацією


X