Олександра Кохан відзначає сріблом повернення на міжнародну арену

Олександра Кохан відзначає сріблом повернення на міжнародну арену

В Акабі (Йорданія) українка посіла друге місце на етапі Кубка Азії зі спринту.

Після перемоги на турнірі в Слов’янську, Олександра Кохан, яка нещодавно повернулася під прапори збірної України, здобула нагороду міжнародного зразка! Поки переважна більшість українських збірників змагалися на чемпіонаті Європи з неолімпійських видів триатлону та етапах Кубка світу – житомирянка зробила візит до Йорданії, звідки повертається не з порожніми руками.

Загалом, на турнірі було представлено четверо українок – Олександра Кохан, Маргарита Крилова, Віра Соснова та Марина Соколова. Показавши на плаванні та велосегменті приблизно рівний час, група наших співвітчизниць почала розпорошуватися впродовж останнього виду програми. Відпустивши у солідний відрив майбутнього переможця змагань угорку Жанет Брагмайєр, основна боротьба точилася вже за срібну медаль – і тут рівних не знайшлося вихованці житомирської школи триатлону! Олександра Кохан пробігла рівномірно і впевнено, тож змогла на сім секунд випередити на фініші Баслу Елсаламоні (Єгипет). В активі Маргарити Крилової – четверте місце, Віра Соснова фінішувала на п’ятій позиції, а Марина Соколова – на сьомій.

Нагадаємо, що Олександра Кохан не так давно повернулася в спорт після народження дитини, однак вже зараз чітко окреслює для себе завдання потрапити на Олімпійські Ігри в Токіо.

Поділитися цією публікацією


X