ОФІЦІЙНО. Звітно-виборча конференція ФТУ відбудеться 7 листопада в Києві

ОФІЦІЙНО. Звітно-виборча конференція ФТУ відбудеться 7 листопада в Києві

Так вирішили учасники Президії Федерації триатлону України під час ZOOM-конференції 26 вересня.

Осінь 2020 року – пора великих виборів! Держава обирає собі місцеву владу, а український триатлон – нового керманича профільної Федерації. Андрій Олександрович Більда впродовж трьох олімпійських циклів, 12 років очолював ФТУ. Однак, ще до призначення дати чергової Звітно-виборчої конференції він офіційно повідомив – вчетверте поспіль не претендуватиме на цей високий пост і готовий передати справи своєму наступнику.

26 вересня Президія Федерації триатлону України затвердила дату і місце проведення Звітно-виборчої конференції – вона відбудеться у місті Києві 7 листопада 2020 року (фрагменти протоколу додаються).

Наголошуємо, що згідно Статуту Федерації (пункт 5.4) член Федерації, який виявив бажання взяти участь у виборах Президента Федерації, має подати заяву до Президії Федерації не пізніше ніж за 15 днів до проведення першого дня Конференції. Заява подається на електронну адресу Федерації utf@ukr.net в вигляді письмового звернення до президії Федерації.

«7 листопада 2020 року Федерація триатлону України отримає нового керівника. Рухаємось назустріч змінам! Моя задача – забезпечити передачу влади у прозорий і демократичний спосіб», – підкреслив Андрій Більда.

Поділитися цією публікацією


X