ОФІЦІЙНО: в 2019 році Дніпро прийматиме етап Кубка Європи!

ОФІЦІЙНО: в 2019 році Дніпро прийматиме етап Кубка Європи!

За вже звичною приємною традицією, одне з найспортивніших міст України стане господарем етапу континентального Кубка з триатлону.

Міжнародна (ITU) та Європейська федерації триатлону (ETU) оприлюднили власний календар змагань на 2019 рік. За його даними, 8-9 червня 2019 року в місті Дніпро відбудеться етап Кубка Європи серед спортсменів як категорії Elite, так і серед юніорів.

Таким чином, великий триатлон завітає до столиці Січеславщини вже вчетверте! Під цей захід, організатори турніру роблять цілий Dnipro Triathlon Fest, в рамках якого відбуваються масові міжнародні змагання з триатлону для спортсменів усіх рівнів та вікових груп, а саме місто перетворюється на столицю європейського триатлону. До прикладу, минулого року на етапі Кубка Європи в Дніпрі виступали спортсмени з 26 країн світу, в тому числі бразильці та американці. А самі змагання отримали найвищі оцінки від делегатів та представників ETU.

У 2018-му планку рівня організації змагань було встановлено дуже й дуже високо! Організатори забезпечили відмінну трасу та понтони, змагання викликали неабияку зацікавленість у вболівальників та глядачів телетрансляції,  також було забезпечено масовість та високий рівень безпеки. Згодом, присутній на змаганнях член виконкому ETU Хервіґ Грабнер заявив, що місто Дніпро могло б провести навіть чемпіонат Європи!

Нагадаємо, що переможцями етапу Кубка Європи в Дніпрі стали чех Ян Волар та українка Юлія Єлістратова. Загалом, збірна України тоді зібрала повний комплект нагород – срібним призером у змаганні чоловіків став Олексій Сюткін, а статус бронзової призерки виборола Софія Прийма.

Поділитися цією публікацією


X