ОФІЦІЙНО. Дата, час та місце проведення Звітно-виборчої Конференції ФТУ

ОФІЦІЙНО. Дата, час та місце проведення Звітно-виборчої Конференції ФТУ

Звітно-виборча конференція ФТУ, в рамках якої буде обрано нового президента Федерації триатлону України, відбудеться 7 листопада 2020 року в Києві.

Місце проведення: м.Київ, вул.Фізкультури, 1 (Метро «Олімпійська»). Національний університет фізичного виховання та спорту України, ауд. 104.

Реєстрація делегатів о 13:00, початок роботи – 14:00.

В Конференції братимуть участь члени Президії, делегати від обласних осередків, почесні гості з профільного Міністерства та НОКу.

ОБОВ’ЯЗКОВО! В умовах протидії поширенню пандемії COVID-19, всі учасники Конференції мають бути захищені масками, рукавичками, мати з собою антисептики та дотримуватися соціальної дистанції продовж Конференції. Кількість присутніх буде обмеженою у відповідності до карантинних норм.

Нагадаємо, що впродовж терміну подачі заяв, Секретаріат Федерації триатлону України отримав три відповідні заяви – від підприємця та спортивного функціонера Юрія Горобця з Білої Церкви, підприємця та спортсмена-аматора з Дніпропетровщини Андрія Половка, а також спортсмена-професіонала і тренера Олексія Щербіни з Запоріжжя.

Чинний президент ФТУ Андрій Більда, який керував ФТУ впродовж 12-ти років, заздалегідь зняв свою кандидатуру і на четвертий поспіль термін не балотуватиметься. Однак, в рамках Конференції він очолить Президію та прозвітує за виконану впродовж трьох олімпійських циклів роботу.

Поділитися цією публікацією


X