Одеса та Львів – кузня талантів українського триатлону

Одеса та Львів – кузня талантів українського триатлону

На зимовому чемпіонату України з триатлону (акватлону) серед юнаків та кадетів найвищі сходинки п’єдесталу пошани окупували спортсмени з південних та західних регіонів нашої держави.

Минулими вихідними у Києві відбулася зимова внутрішня першість серед спортсменів юнацької та кадетської вікових груп – саме ці змагання стали першими для українського триатлону в 2019-му році.

Цікаво, що як в одній, так і в іншій віковій групі золоті медалі в змаганні дівчат здобули одеситки, а от серед хлопців сильніших не було за львів’ян! Доволі прогнозовану перемогу в змаганні юнаків здобув кандидат в майстри спорту Василь Винницький, який випередив свого найближчого суперника на 26 секунд. Серед кадетів нагороду найвищої проби виборов його земляк – вихованець львівського СКА ЗСУ Михайло Литвинюк.

Змагання дівчат в обох вікових групах перетворилися на бенефіс сестер Заровних з Одеси! Вероніка та Олександра здобули абсолютні та беззаперечні перемоги в змаганні кадеток та дівчат відповідно, і в підсумку приміряли нагороди найвищої проби.

За підсумками командного заліку, в очному протистоянні між одеською та львівською школами триатлону ми теж можемо зафіксувати бойову нічию! Так, володарями титулів зимових чемпіонів України серед кадетів у команді в непростій боротьбі стали львів’яни Єва Сорока, той таки Михайло Литвинюк та Данило Наревич. Тоді як золоті нагороди внутрішньої командної першості серед юнаків (дівчат) поїдуть до Одеси – на полиці Мирона Бойка, Владислава Пясецького та Олександри Заровної.

Вашій увазі – ПРОТОКОЛ змагань.

Поділитися цією публікацією


X