На зборі в Туреччині працює більше 30-ти українських триатлетів

На зборі в Туреччині працює більше 30-ти українських триатлетів

Вже більше тижня спортсмени збірної України з триатлону різних вікових груп та категорій перебувають на закордонних зборах. Найбільша група атлетів та тренерів працюють в турецькій Аланії під керівництвом віце-президента ФТУ та головного тренера збірної Дніпропетровської області Сергія Лисова – їх майже три десятки, а також наша команда з паратриатлону.

Як повідомлялося раніше, в Туреччині робота групи в основному концентруватиметься на велосегменті. Додамо, що, крім триатлетів, в турецькій Аланії свій передсезонний збір також проводять збірні України з велошосе, велотреку та маутінгбайку.

«Погода чудова – сонячно і тепло, – зазначив Сергій Лисов. – Робота йде за заздалегідь складеним планом. Ефект великої групи дається взнаки – молодь щодуху рветься в бій! Вже починаємо підвищувати обсяги роботи і обережно включаємо складніші гірські траси.

Цього тижня до нас долучиться також команда Черкас. Загалом, чисельний склад групи на зборі в турецькій Аланії буде понад 30 чоловік! Це представники Черкас, Дніпра, Києва, Львова та Запоріжжя. Високий емоційний фон допомагає рівномірно переносити навантаження. Враховуючи рівень підготовки, ми розбили спортсменів на три групи –  інакше не можна, адже різниця в класі є доволі суттєвою! Те ж саме зі змагальним досвідом і фізичними можливостями.

На вело здійснюємо супровід машиною, а також по одному тренерові на деяких заняттях в групі на велосипеді. Цю функцію виконують Кирило Кривонос та Сергій Прима, які, маючи великий особистий досвід участі в гонках, зараз дуже активно допомагають. Це важливо, особливо для молодих спортсменів!

У басейні ми також розділилися на три групи. Всі плаваємо в один ранковий час, але в різних режимах і з коригуваннями обсягів. Сам басейн, а також зміст домовленостей з його керівництвом дозволяють всю роботу виконувати якісно і в повному обсязі. Тим паче, щодо цінової політики станом на зараз – поки що це є найдоступніший варіант в Європі», – наголосив Лисов.

Додамо, що ще одна група українських триатлетів під керівництвом Георгія Драгуляна паралельно працює на підготовчому зборі в Грузії. Про його особливості та попередні результати ми повідомимо згодом з місця подій.

Поділитися цією публікацією


X