На першій в кар’єрі «половинці» Єлістратова бере одразу дві медалі!

На першій в кар’єрі «половинці» Єлістратова бере одразу дві медалі!

Золото та бронза – такий доробок найсильнішої триатлетки України на Відкритому Кубку Кіпру AYIA NAPA Triathlon.

Як відомо, нині збірні України усіх вікових груп перебувають на закордонних передсезонних зборах. Зокрема, беззаперечний лідер нашої команди Юлія Єлістратова за традицією готується до сезону на Кіпрі, а між тренувальним процесом вона вирішила взяти участь в змаганнях AYIA NAPA Triathlon. Але ж просто взяти участь – це точно не про Єлістратову! Тому житомирянкою були поставлені (та з успіхом реалізовані) дуже сміливі завдання.

Юлія вперше спробувала власні сили на середній дистанції – Middle Distance Triathlon. За підсумками змагань маємо визнати, що експеримент виявився більш ніж вдалим – Єлістратова здобула перемогу в своїй віковій групі та завоювала бронзову медаль в абсолютній категорії.

«Це був мій дебют на середній дистанції! Я думала про це кілька років, і нарешті отримала шанс спробувати власні сили, не перериваючи тренувальний процес. Я виступала без спеціальної підготовки, але моєї витривалості виявилося достатньо для того, щоб здобути медаль. Я всіляко респектую триатлетам-стаєрам і тепер ще краще розумію, наскільки тажко їм треба працювати, щоб покращувати свій результат.

Загалом, я власним результатом задоволена. Але при цьому зазначу, що певні організаційні помилки кіпріотів мали місце – всі, хто добре виплив, були неправильно направлені на вело. Чоловіки першими здогадалися по зрізці виїхати на круги, а я розвернулася і потім поверталася. В підсумку, проїхала на вело зайвих 5 км і не змогла перемогти в абсолютній категорії», – повідомила Єлістратова.

Зазначимо також, що на AYIA NAPA Triathlon переважна більшість опоненток українки виступали на спеціально пристосованих до цієї дистанції розділочних велосипедах і мали певну перевагу в цій площині, тоді як Юлія стартувала на шосейному. Що, в тім, не завадило їй продемонструвати свій звично високий рівень.

Поділитися цією публікацією


X