На чемпіонаті світу збірна України здобуває третю медаль!

На чемпіонаті світу збірна України здобуває третю медаль!

На планетарній першості з акватлону нагороду бронзової чеканки виборов юніор з Києва Віталій Воронцов.

В Іспані триває чемпіонат світу з неолімпійськихвидів триатлону. За підсумками трьох з п’яти видів програми, збірна України завоювала вже три медалі! Так, наші спортсмени відзначилися не лише в дуатлоні та крос-триатлоні, про що ми повідомляли раніше, а також збагатилися призовим місцем в акватлоні.

Медальний дубль оформив перспективний киянин Віталій Воронцов. У перший день змагань він виборов срібло на юніорському чемпіонаті світу з дуатлону, а тепер ще раз опинився на п’єдесталі пошани! На світовій першості з акватлону у своїй віковій групі вирішальним для українця став заключний біговий сегмент, впродовж якого Віталій зумів продемонструвати другий час і таки заскочити до ТОП-3 юніорського чемпіонату світу. Тож, за підсумками змагань Воронцов пропустив поперед себе лише господарів траси – іспанців Естебана Басанту та Хорхе Гонсалеса.

У змаганні жінок наша команда була представлена зокрема головними претендентками на участь в Перших Всесвітніх пляжних Іграх Маргаритою Криловою та Софією Приймою. В результаті доволі конкурентної та щільної боротьби, наші дівчата опинилися за межами чільної трійки: Крилова фінішувала на 8-й позиції, тоді як Прийма задовольнилася 15-м місцем. Найкращий результат з чоловічої команди продемонстрував Іван Іванов – в його активі 12-те місце. Одразу за ним фінішував Сергій Курочкін. Відзначимо, що чемпіоном світу з акватлону став екс-українець, а нині триатлет збірної Азербайджану Ростислав Пєвцов.

РЕЗУЛЬТАТИ чемпіонату світу з акватлону

Таким чином, за підсумками трьох видів програми ITU Multisport World Championship 2019 наша команда має три нагороди: срібло в дуатлоні та бронзу в акватлоні виборов наш юніор Віталій Воронцов, а Софія Прийма на чемпіонаті світу з крос-триатлону серед молоді посіла друге місце.

Поділитися цією публікацією


X