Мундіаль у Понтеведрі: сьогодні розпочнеться головний старт першої частини сезону

Мундіаль у Понтеведрі: сьогодні розпочнеться головний старт першої частини сезону

27 квітня іспанське містечко Понтеведра прийматиме перші змагання головного старту першої частини сезону – чемпіонату світу з неолімпійських видів триатлону ITU World Championship 2019.

Традиційно, в таких дисциплінах як акватлон, дуатлон, крос-триатлон та інші українські спортсмени демонструють доволі високі результати і неодноразово здобували нагороди (в тому числі й золотої чеканки) на чемпіонатах світу та континентальних змаганнях. Цей факт стає ще більш приємним з урахуванням того, що загальні тенденції світового спорту є такими, що долучення різновидів триатлону до числа олімпійських видів фактично є лише питанням часу! Адже за рівнем динаміки, видовищності та безкомпромісності акватлон, дуатлон і решта не поступаються, а іноді навіть переважають багато інших видів спорту.

Чемпіонат світу з неолімпійських видів триатлону став для нас головним стартом першої частини сезону – про це говорили, до нього готувалися, а на кону стоїть щось більше, ніж просто медалі та визнання! Серед іншого нагадаємо, що цієї осені в Сан-Дієго (США) під патронатом Міжнародного олімпійського комітету вперше відбудуться Всесвітні пляжні Ігри, до програми яких входить і акватлон. Приємно, що до ТОП-списку найсильніших акватлоністок світу входять одразу дві українки – Софія Прийма та Маргарита Крилова! Тож, саме в Понтеведрі наші дівчата мають нагоду де-юре оформити перепустки на Всесвітні пляжні Ігри.

Загалом, впродовж найближчого тижня на трасах Понтеведри ми побачимо близько трьох десятків (!) українських триатлетів різних вікових груп (кінцева цифра уточняється), але вже зараз можна говорити про беззаперечний рекорд за кількістю нашого десанту на міжнародних стартах! Тож, тримаємо кулаки за українців і сподіваємося, що кількість неодмінно переросте в якість.

За перебігом та результатами змагань Ви можете слідкувати за допомогою офіційного сайту ITU World Championship 2019.

Поділитися цією публікацією


X