Mission is possible: Віталій Воронцов «на коня» тріумфує на юніорському етапі КЄ

Один з найсильніших юніорів Старого Світу в дуатлоні та акватлоні нарешті зібрав усі три види і зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани міжнародних змагань з триатлону.

Віталію Воронцову не було рівних на етапі Кубка Європи з триатлону на спринтерській дистанції в турецькій Аланії. Нагадаємо, що цей турнір є традиційно сильним для українських триатлетів – щороку ми привозимо з Аланії нагороди, тож і 2019-й не став винятком: для початку Юлія Єлістратова не мала собі рівних у змаганні жінок категорії Elite, а згодом її переможний поступ підтримав і Воронцов.

Схоже, що біговий сегмент стає нашим традиційно сильним видом і візитівкою чи не всіх провідних українських триатлетів! Саме завдяки феноменальній біговій швидкості виборола золото Єлістратова – приблизно за тим самим сценарієм торував свій шлях до вершини і Воронцов. Киянин виплив у складі першої десятки, втримав свої позиції впродовж вело – але на біговому етапі не залишив від суперників каменя на камені… Результат його бігу – 16:17, що на цілих 22 (!!!) секунди швидше від показника другого часу. Це дозволило Віталієві не лише компенсувати дорогоцінні секунди після перших двох видів, а й фінішувати з колосальним відривом від найближчого переслідувача (31 секунда).

Таким чином, чинний чемпіон Європи з акватлону та дуатлону серед юніорів нарешті здобуває першу в кар’єрі вагому міжнародну перемогу з триатлону – з чим ми його щиро вітаємо! Варто відзначити, що звітні змагання стали останнім стартом для Віталія Воронцова в юніорській віковій категорії. Попереду – перехід в дорослий триатлон і одразу більш, ніж серйозний виклик! Нагадаємо, що Віталій Воронцов, а також Сергій Курочкін, Маргарита Крилова та Софія Прийма в дисципліні “акватлон” візьмуть учать в Перших Всесвітніх пляжних Іграх, що відбудуться 14-15 жовтняв Катарі. Вже відомо, що українці виступатимуть як в індивідуальній першості, так і в командній гонці.