Міністр молоді та спорту зустрівся з новим керівництвом ФТУ

Міністр молоді та спорту зустрівся з новим керівництвом ФТУ

Упродовж робочої зустрічі було окреслено низку перспективних та амбітних проєктів, зокрема потенційна ймовірність проведення в Україні етапу Кубка світу з триатлону.

На зустрічі з міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом, Федерацію триатлону України представляли перший віце-президент Олексій Щербіна, почесний президент Андрій Більда, віце-президент Андрій Оністрат, а також генеральний секретар ФТУ Едуард Панарін.

Вадим Гутцайт наголосив, що на наступний рік профільне Міністерство отримало рекордне державне фінансування – 7.76 мільярда гривень! Це, своєю чергою, дозволило більш ніж суттєво підвищити кошторис на розвиток українського триатлону. В 2021 році на наш вид спорту Міністерством передбачено 5 288 874 грн + 2 005 256 грн на підготовку до Олімпійських Ігор! Для порівняння, у 2020-му на триатлон державою було виділено трохи більше 2 млн грн.

Також віце-президент ФТУ Андрій Оністрат запропонував до розгляду потенційну ймовірність проведення в Україні етапу Кубка світу з триатлону! Міністр ідею підтримав, – наголосивши при цьому, що триатлон є одним з небагатьох олімпійських видів спорту в Україні, які традиційно й на високому рівні проводять міжнародні офіційні змагання. Нагадаємо, що місто Дніпро вже п’ять сезонів приймає в себе етапи Кубка Європи.

Поділитися цією публікацією


X