Мелітополь дебютує в якості міста-господаря ЧУ з триатлону

Мелітополь дебютує в якості міста-господаря ЧУ з триатлону

Триатлону в Україні стає дедалі більше! Змагання з нашого виду спорту традиційно приймають не лише обласні центри, а також відносно невеликі міста і містечка.

Назвати Мелітополь «містечком» – звісно, не повернеться язик. Одне з найбільших міст Запорізької області, великий та багатогалузевий промисловий центр на Півдні України традиційно приймає в себе чимало змагань з різноманітних видів спорту! Однак, реалізувати задум провести тут триатлон вдалося лише цьогоріч.

«Ми йшли до цього два роки і нарешті нам вдалося організувати чемпіонат України з триатлону в Мелітополі, – не приховує емоцій президент Запорізької Федерації триатлону Кирило Кривонос. – Давненько вже хотіли в нашому регіоні провести ще одну внутрішню першість (нагадаємо, що Запоріжжя щороку приймає найстаріший та найбагатший на традиції старт в українському триатлоні – Кубок Хортиці, – ред.). Оскільки в самому Мелітополі немає водойми – було прийнято рішення провести дуатлон, чемпіонат України серед молоді. До речі, в день нашого старту в Мелітополі паралельно відбувалися ще два чемпіонати України – з крос-байку та боулінгу. Проте, міська влада та організаційні комітети спрацювали добре – всі змагання відбулися на доволі високому організаційному рівні».

Загальна кількість учасників змагань в Мелітополі – 108 чоловік. Зокрема, на чемпіонаті України серед молоді виступили 36 атлетів, ще 48 спортсменів стартували на Відкритому чемпіонаті Запорізької області серед юнаків та кадетів, а також на дистанцію вийшли аматори в загальній кількості 42 спортсмени. Цікаво, що старт і фініш змагань відбувалися на міському стадіоні, який було реконструйовано минулоріч.

Щодо турнірної боротьби – зазначимо, що на головному старті змагань левову частку нагород залишили в себе представники південно-східного регіону, Запорізької та Дніпропетровської областей. Господар траси Валентин Марієвський, який цього літа виборов бронзову медаль чемпіонату Європи з дуатлону серед юніорів, порадував місцевих уболівальників! Марієвський здобув для Запоріжжя титул чемпіона України з дуатлону серед молоді, випередивши найближчого переслідувача на 13 секунд. У змаганні дівчат собі рівних не мала Карина Євтушенко з Дніпра! 23-річна спортсменка зняла будь-які питання щодо переможця ще за підсумками велосегменту – тож, на заключному виді бігла вже переважно в своє задоволення і випередила найближчу до неї опонентку на півтори хвилини.

За словами Кирила Кривоноса, команда організаторів спробує зробити чемпіонат України з дуатлону серед молоді в місті Мелітополі традиційним – вони вже працюють над тим, щоб закріпити цей турнір в календарі на 2020-й рік.

Поділитися цією публікацією


X