Мартиненко здобуває другий титул в сезоні, Прийма оформлює хет-трик

Мартиненко здобуває другий титул в сезоні, Прийма оформлює хет-трик

Минулими вихідними Біла Церква приймала в себе Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції (дорослі, молодь), а також відкритий міжнародний турнір «Кубок Білої Церкви».

За вже звичною доброю традицією, саме ці змагання є чи не найпотужнішим внутрішнім стартом з триатлону в Україні! Щороку організатори влаштовують справжнє спортивне свято для учасників та глядачів, – спортсмени, зокрема, мають можливість поборотися за солідні призові. До того ж, під нагородження потрапляють не лише призери, а одразу вісім перших фіналістів!

Третій для себе титул чемпіонки України в 2019 році завоювала Софія Прийма! Нагадаємо, цьогоріч львів’янка вже піднімалася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани за підсумками Чемпіонату України з триатлону в приміщеннях та на внутрішній першості зі спринтерської дистанції. В Білій Церкві Софія випливла в першій «пачці», що значно спростило їй завдання – Прийма фактично зняла всі питання про переможця гонки вже на вело, і спокійно довела справу до переможного фінішу.

Таким чином, якщо до трьох титулів чемпіонки України 2019 додати ще кілька срібних та бронзових нагород міжнародного значення (чемпіонати світу та Європи з неолімпійських видів триатлону) – можемо сміливо говорити про доволі впевнений переможний поступ львівської спортсменки! Додамо, що срібну медаль в Білій Церкві завоювала донеччанка Маргарита Крилова, а чільну трійку лідерів замкнула Анна Абдулова з Житомира.

Своєю чергою, житомирянин Єгор Мартиненко не мав собі рівних у змаганні чоловіків, – тим самим, Єгор таки взяв реванш у Сергія Курочкіна за локальну поразку на Чемпіонаті України у Вишгороді (олімпійська дистанція)! Хлопці тримали інтригу до останніх метрів, фактично не відпускаючи один одного у більш-менш серйозний відрив. У підсумку запеклої та конкурентної боротьби, золоту нагороду виборов Мартиненко – яка, до слова, стала для нього другою в сезоні. Срібну та бронзові нагороди приміряли відповідно Сергій Курочкін та Олексій Астаф’єв. Нагадаємо, що наприкінці квітня цього року Мартиненко також не мав собі рівних на домашньому чемпіонаті України серед клубів, ШВСМ, ДЮСШ і СДЮШОР.

Додамо, що в молодіжному заліку найкращий час показали вже згадані нами Софія Прийма та Олексій Астаф’єв. А з повним протоколом Чемпіонату України на спринтерській дистанції в Білій Церкві ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі РЕЗУЛЬТАТИ.

Поділитися цією публікацією


X