Мартиненко повертається! Крилова тримає марку

Мартиненко повертається! Крилова тримає марку

Українські триатлети здобули важливі нагороди на чемпіонаті Центральної Азії та етапі Кубка Азії зі спринту в Киргизстані. Цікаво, що змагання відбувалися в доволі екстремальних умовах – на висоті 1600 м над рівнем моря!

В першу чергу, ці медалі важливі у психологічному плані! Адже житомирянин Єгор Мартиненко дуже тривалий період часу відновлювався від перелому ключиці, попри складнощі повернувся у спорт і без сумніву заслужив на нагороду. Тоді як Маргарита Крилова з Донецька останнім часом стартує ледь не щотижня, і для неї дуже важливо підтримувати не лише відмінні функціональні кондиції, а також і змагальний настрій.

У місті Чолпон-Ата Єгор Мартиненко за підсумками плавання опинився в групі лідерів. Проте, чітко окреслити свої медальні амбіції наш спортсмен зміг вже на велосегменті! Один з найкращих показників у цьому виді дозволив Єгорові закріпитися в ТОП-3, а після проходження транзитної зони Мартиненко показав дуже конкурентний та стабільний біг! У підсумку – друге місце, а разом з ним цілком заслужена срібна медаль.

І якщо велосегмент став для Єгора видом зі знаком «+», то Маргариті Криловій не вдалося продемонструвати тут максимум своїх можливостей. Українка дуже здорово випливла, одна згодом дещо втратила впродовж вело, задалеко відпустивши від себе Арину Шульгіну та Єлизавету Жижину. Вже на бігові розгорнулася серйозна боротьба за бронзову медаль між нашою Маргаритою та казашкою Анастасія Автюшко. Однак, показавши другий час на цій дистанції, Крилова змогла залишити суперницю далеко позаду і в підсумку здобула бронзу.

Цікаво, що в Чолпон-Ата ми знову побачили на дистанції 39-річного учасника кількох Олімпіад українця Андрія Глущенка! Цього разу наш ветеран зійшов з дистанції впродовж змагань.

Поділитися цією публікацією


X