Марина Філатова: «Ми розглянемо можливість провести в Дніпрі Чемпіонат Європи»

Марина Філатова: «Ми розглянемо можливість провести в Дніпрі Чемпіонат Європи»

В червні цього року місто Дніпро на один уїк-енд стало столицею континентального триатлону! Високий рівень організації, згладжена робота персоналу, вражаючі результати спортсменів, інфраструктура та кількість уболівальників упродовж етапу Кубка Європи в Дніпрі вразили навіть вибагливих спортивних функціонерів ETU.

Багато в чому, це свято спорту в самому серці Січеславщини стало можливим завдяки всілякому сприянню президента організації START DNIPRO Марини Філатової, яка, до слова, також виступила на змаганнях аматорів. Користуючись нагодою, ми поспілкувалися з Мариною про перспективи міста на шляху до високого статусу спортивної столиці України та підсумки континентального кубка.

Пані Марино, вітаємо вас! На нашу суб’єктивну думку, Фестиваль триатлону в Дніпрі зразка 2018 року побив усі можливі рекорди та підняв планку рівня організації так високо, як тільки це можна було зробити.

Мені теж все дуже сподобалося! Для нас узяти на себе таку відповідальність – це свого часу було певним важливим кроком. Ми повідомили ETU про бажання прийняти Кубок Європи в Дніпрі – тоді ми ще не знали, чи будуть в нас спонсори, наскільки злагоджено буде організована робота. Для мене як для лідера клубу START DNIPRO та президента обласної Федерації легкої атлетики цей старт був дуже важливим! Я не можу сказати, що це був наш перший такий досвід проведення змагань європейського та світового рівня, в тому числі й з триатлону. Але на такому високому рівні турнір ми змогли організувати вперше! Для нас і для міста Дніпра цей є безцінним досвідом.

Член виконкому ETU Хервіґ Грабнер заявив, що місто Дніпро цілком і повністю готове приймати не лише етапи Кубка Європи з триатлону, а й цілий Чемпіонат Європи!

Ми щасливі такому визнанню й будемо розглядати таку можливість. Ми недарма назвалися спортивною столицею України! Нині в Дніпрі дійсно проводиться чимало турнірів на високому рівні. Зараз є така синергія організаторів, влади та місцевих жителів, які з задоволенням виступають в якості волонтерів. Я бачу ту кількість вболівальників, які приходять підтримувати спортсменів! У нас зароджується та розвивається ця культура.

Ви й самі взяли участь в змаганнях! Як вам загалом триатлон як вид спорту і чи задоволені ви власним результатом?

Я не просто задоволена, я дуже задоволена! До сих пір не можу повірити в те, що все це відбулося. Адже на етапі Кубка Європи в Дніпрі я виконала свій максимум і зробила все, що могла. На правду, я планувала подолати дистанцію за 2:15:00, але змогла подолати її за дві години. Найбільше мені сподобалися змагання на вело-сегменті! Тож, згодом я прийняла рішення, що я розвиватиму й надалі свої навички їзди на велосипеді. Я їздила на вело до 14 років, а потім з 14-ти й до 44-х років я взагалі не сідала на велосипед. І з минулого року, в мене було всього лише десять тренувань з цього виду! Тож, я розумію, що якщо зможу знаходити час і приділяти більше уваги велосегменту – зможу покращити свій результат.

Поділитися цією публікацією


X