Маргариті Криловій забракло 7 секунд до медалі Кубка Африки

Маргариті Криловій забракло 7 секунд до медалі Кубка Африки

Українці розпочали сезон міжнародних стартів виступом в єгипетському місті Шарм-ель-Шейх.

Минулими вихідними одразу четверо українських триатлетів відкрили сезон офіційних змагань під егідою ITU. Маргарита Крилова, Олександра Кохан, Єгор Мартиненко та Іван Іванов стартували в курортному місті Шарм-ель-Шейх (Єгипет), яке традиційно в березні приймає Кубок Африки з триатлону серед трьох вікових груп.

На цих змаганнях збірна України була представлена винятково спортсменами групи Elite. Одразу зазначимо, що всі вони виступали під навантаженнями – збірні України з триатлону нині закінчують передсезонні закордонні збори, тож на цьому старті «українська четвірка» навряд чи була готовою продемонструвати максимум своїх можливостей.

Найкращий результат серед наших атлетів показала донеччанка Маргарита Крилова – в її активі четверте місце. Переможниці змагань Б’янці Боген (Німеччина) Рита програла на фініші 7 секунд, і таким чином другий сезон поспіль займає в Шарм-ель-Шейху четверте місце.

«Прикро, що другий рік поспіль Крилова тут бере так звану «дерев’яну» медаль, – зізнається тренер спортсменки Георгій Драгулян. – При виході з води, вона порізала ногу, що створило певні проблеми. Дві суперниці поїхали у відрив на вело, а Крилова в групі п’яти триатлеток намагалися їх наздогнати. На жаль, для медалі їй не вистачило швидкості – Маргарита виступала під навантаженнями, ми лише з цього тижня приступаємо до швидкісної роботи. Але всі головні старти ще попереду! Тож, ми далекі від песимістичних думок».

Додамо, що Олександра Кохан фінішувала на п’ятій позиції, Єгор Мартиненко був сьомим, а Іван Іванов зійшов з дистанції упродовж змагань.

Поділитися цією публікацією


X