Маргарита Крилова: «Завдання – перемагати, наскільки це можливо»

Маргарита Крилова: «Завдання – перемагати, наскільки це можливо»

За винятком найсильнішої триатлетки нашої держави Юлії Єлістратової, на чемпіонат України до Вишгорода з’їхалися усі найсильніші спортсменки групи Elite! Але це саме той випадок, коли боротьба безпосередньо з конкурентами відходить на другий план –  головною проблемою для всіх учасників ЧУ на олімпійській дистанції стало палюче сонце та майже 40 за Цельсієм! Втім, триатлон – це той вид спорту, де всі виступають в рівних умовах. А найкраще з усіма викликами в змаганні жінок впоралася донеччанка Маргарита Крилова – тим самим, вона захистила титул чемпіонки України на олімпійській дистанції та розповіла нам про свій шлях до цього здобутку.

Рито, вітаємо з перемогою! Твій колега Сергій Курочкін, який переміг у змаганні чоловіків, не скупився на епітети, коли розповідав про погодні умови підчас гонки. Які твої враження?

Так, дійсно – це було якесь пекло… На можливості спортсменів дуже сильно вплинули, я б навіть сказала «пожежні» погодні умови! По ходу дистанції складалося враження, що я біжу по пустелі – вже аж надто жарко було! Велика подяка волонтерам, які стояли на біговому сегменті та поливали спортсменів холодною водою зі шланга – це був справжній порятунок. Коли ти біжиш, все на тобі висихає дуже швидко, і ти думаєш: Боже, швидше б від пункту до пункту! Це були навіть не змагання, а радше гонка від пункту води до пункту води.

Чи можна сказати, що в тому плані це був найбільш екстремальний старт у твоїй кар’єрі?

Так, напевне, це одна з найспекотніших трас в кар’єрі, але точно найбільш спекотна в цьому сезоні!

Що для тебе значить ця перемога загалом?

Для мене це непогане досягнення! Я рада, і для мене дуже важливо було другий рік поспіль перемогти на «олімпійці» у Вишгороді. Після не надто вдалих міжнародних стартів на початку сезону, довести в першу чергу самій собі, що я можу давати результат. Це значить, що не все так погано, як мені здавалося.

Що ти вважаєш головною запорукою свого успіху на цьому чемпіонаті України?

Напевне, це був перший такий старт, де мені вдалося розкласти всі свої сили від початку і до кінця – починаючи з плавання і закінчуючи бігом. На вело якимось незбагненним чином мені вдалося виїхати у відрив – п’ять кіл їхати самій, а потім мене наздогнала Ліля Барановська, в неї дуже сильне вело. І, напевне, саме останні два кола на вело в боротьбі з Лілею були для мене найскладнішими на цій гонці – я їхала з останніх сил, адже вона дуже сильно їздить! Навіть ловила себе на думці: як я не «відпала» від неї? Ну а вже на бігу я просто контролювала ситуацію, бігла в своєму темпі – плюс, тренер мені підказував по ходу дистанції, де потрібно додати, а де бігти м’якше.

Чи матимеш ти час на повноцінне відновлення і де ми тебе побачимо наступного разу?

Можливо, буде пару днів відпочинку. Потім ми готуватимемося на чемпіонат Європи з акватлону в Румунії, який відбудеться в перших числах липня.

До речі, ти ж є лідером світового рейтингу з акватлону!

Вже ні, трохи змістилася на третє місце, якщо я не помиляюся. Востаннє я стартувала на міжнародних змаганнях з акватлону в Понтеведрі (Іспанія), а після цього ще були старти, де конкурентки набрали очки.

Чи тисне на тебе статус одного з фаворитів прийдешнього чемпіонату Європи з акватлону?

Ні, я спокійна в цьому плані. Завдання – перемагати, наскільки це можливо.

Поділитися цією публікацією


X