Курочкін зрівнює рахунок в серії, у Прийми – перша перемога в сезоні

Курочкін зрівнює рахунок в серії, у Прийми – перша перемога в сезоні

Минулими вихідними в Запоріжжі відбувся чемпіонат України з триатлону на супер-спринтерській дистанції серед усіх вікових груп. Так, за підсумками змагань обійшлося без особливих несподіванок і лідери вітчизняного триатлону продемонстрували свій звично високий клас.

Перемогу в категорії Elite виборов Сергій Курочкін. Загалом, цю локацію для нього можна назвати домашньою, адже Сергій є вихованцем саме запорізької школи триатлону, а зараз виступає за команду Києва. Спортсмен пройшов усю дистанцію рівно і, як прийнято казати, зміг зібрати усі три види. Перемога в Запоріжжі стала для Курочкіна вже другою поспіль – таким чином, Сергій зрівнює рахунок в серії з Олексієм Сюткіним, тепер у них по дві перемоги на внутрішніх стартах у цьому сезоні.

Відзначимо також доволі вдалий виступ юного спортсмена з Дніпра Олексія Астаф’єва! Саме він показав другий після Курочкіна результат, продемонструвавши при цьому просто таки фантастичну швидкість на плаванні. Цікаво, що від переможця змагань Олексій молодший на цілих одинадцять років! Бронзова медаль також у представника нової генерації українського триатлону, 18-річного киянина Віталія Воронцова.

Узмаганні жінок першу перемогу в сезоні здобула титулована львів’янка Софія Прийма. Питання переможця Софія де-факто зняла ще за підсумками першого виду, «накинувши» після плавання своїм суперницям цілих 18 секунд. Ближче до фінішу Віра Соснова та Анна Абдулова таки змогли нав’язати Приймі боротьбу, однак поступилися їй на стрічці ліченими секундами і посіли відповідно друге та третє місця. Як і Курочкін, Соснова та Абдулова вже не вперше здобувають медалі внутрішніх змагань цього сезону, тож далі буде ще цікавіше.

Серед юніорів свої чергові перемоги здобули дніпряни Олексій Астаф’єва та Моніка Добровольська. У змаганні юнацької вікової групи – теж без несподіванок: чергове золото чемпіонатів України приміряли наші претенденти на участь в Юнацьких Олімпійських Іграх Василь Винницький та Юлія Ярошевська. А серед кадетів собі рівних не мали Олександр Яненко (Житомирська область) та одеситка Орина Бабіч. Яка, до слова, показала доволі пристойний результат і в змаганні жінок, посівши 5-те місце.

Чемпіонат України з триатлону на супер-спринтерській дистанції. Протокол

Поділитися цією публікацією


X