Курочкін та Крилова оформлюють персональні переможні серії

Курочкін та Крилова оформлюють персональні переможні серії

Спортсмени збірної України, які представляють Київ і Донецьк відповідно, не мали собі рівних на внутрішній першості з дуатлону в Білій Церкві.

Цікаво, що для Маргарити Крилової ця перемога стає другою поспіль на внутрішній арені! Нагадаємо, що наприкінці квітня цього року Рита не мала собі рівних на чемпіонаті України серед клубів, ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ у Житомирі. Своєю чергою, Сергій Курочкін теж оформив своєрідний дубль! Він цього року ще не перемагав на внутрішній арені, однак зумів захистити титул чемпіона України з дуатлону – в 2018-му в Білій Церкві йому теж не було рівних.

Формат чемпіонату України з дуатлону: біг-вело-біг (5-20-2.5). Традиційно, в Білій Церкві наприкінці весни відбувається справжнє свято триатлону – змагання не лише для спортсменів-професіоналів (офіційний чемпіонат України з дуатлону серед дорослих та юніорів), а й представницький старт для аматорів! Загалом, у 2019 році живописне місто на Київщині зібрало близько 200-т учасників, півсотні з яких – спортсмени-професіонали. Керівництво міста вже який рік поспіль підходить до питання організації змагань з повною відповідальністю і з року в рік приємно дивує учасників та гостей турніру своїм рівнем професіоналізму! Крім того, всі учасники боролися не лише за медалі внутрішньої першоісті та Кубок Білої Церкви, а також і за кругленьку суму призових!

Щодо турнірної боротьби, то Сергій Курочкін «накинув» найближчим переслідувачам цілих півхвилини і фінішував наодинці. Головна боротьба в змаганні чоловіків точилася за друге і третє місця, а найкраще з цим викликом впоралися відповідно Олександр Шелест і Юліан Дем’янов. У дівчат срібну медаль виборола Олександра Кохан, тоді як чільну трійку лідерів вдалося замкнути Валентині Молчанець. Новоспечена чемпіонка України з дуатлону Маргарита Крилова випередила найближчих суперниць майже на півтори хвилини.

«Для Крилової це було, так би мовити, контрольне тренування, адже цими вихідними вона разом з Юлією Єлістратовою стартує на етапі Кубка Світу в Кальярі (Італія), – повідомив тренер Маргарити Георгій Драгулян. – Тому акцент було зроблено в основному на біговий сегмент. Завдання на старт в Білій Церкві – добре пробігти перший етап, сісти на вело в групу з хлопцями і добре проїхати другий сегмент, а вже завершальний біг працювати в залежності від обставин. Оскільки Рита від’їхала від переслідувачок на півтори хвилини – добігти до перемоги було вже справою техніки. Це був для неї хороший досвід!», – підсумував Драгулян.

Щодо змагання юніорів, то відсутністю беззаперечного лідера цієї вікової групи Віталія Воронцова сповна скористався Кирило Новіков з Одеси! Вихованець Віталія Собуляка зміг закріпитися в групі дорослих спортсменів, які боролися за срібло чемпіонату України, і фінішував першим серед юніорів та сьомим у загальному заліку – до слова, це дозволило Новікову виконати норматив майстра спорту України. Високий статус найсильнішої юніорки нашої держави підтвердила спортсменка з Дніпра Моніка Добровольська – це вже її третє золото на внутрішній арені у 2019 році!

Підсумкові протоколи чемпіонату України з дуатлону по вікових категоріях будуть опубліковані згодом.

Поділитися цією публікацією


X