Курочкін і Прийма не мають собі рівних в Запоріжжі

Курочкін і Прийма не мають собі рівних в Запоріжжі

Славний козацький край приймав у себе чемпіонат України на спринтерській дистанції в трьох вікових групах.

Так, другу поспіль перемогу на внутрішній арені здобув один з лідерів українського триатлону Сергій Курочкін! Вихованець місцевої школи триатлону, який нині виступає за команду Києва, за традицією продемонстрував високий рівень плавання. Курочкін вийшов з води першим, випередивши одного з найсильніших триатлетів у цьому компоненті Олексія Астаф’єва. Загалом, майбутньому переможцеві вдалося що називається зібрати всі три види, виступити рівно і впевнено! Як наслідок – друга поспіль перемога на чемпіонаті України (цього разу на спринтерській дистанції), а разом з нею і можливість відчути певне дежа вю. Річ у тім, що минулоріч на старті сезону Сергій теж продемонстрував яскраву переможну серію на чемпіонатах України, здобуваючи титул за титулом – тож зараз він дуже близький до того, щоб подібну серію повторити!

Той таки Астаф’єв у підсумку здобув срібло чемпіонату України, випередивши в боротьбі за друге місце одного з найбільш досвідчених триатлетів нашої держави – учасника Олімпійських Ігор 2016 в Ріо-де-Жанейро Івана Іванова.

У змаганні жінок вже друге золото в сезоні здобула Софія Прийма! В результаті відмінного плавання і бігу, львівянка зняла всі питання щодо переможця по суті ще перед заключним сегментом. Нагадаємо, що перший чемпіонат України 2019 Софія виграла в рідних стінах на старті сезону. А якщо додати до цих двох титулів ще й срібну медаль з чемпіонату світу з крос-триатлону, то маємо всі підстави говорити про відмінні кондиції та втішну тенденцію! Як і тиждень тому в Білій Церкві, друге та третє місця п’єдесталу пошани в змаганні жінок забронювали за собою відповідно Олександра Кохан та Валентина Молчанець.

Стабільність – ознака професіоналізму! Приблизно за таким принципом торує собі шлях у великий спорт юніор Віталій Воронцов. Пропустивши турнір в Білій Церкві, на змаганнях у Запоріжжі киянин вийшов на дистанцію сповнений сил і бажання перемогти – що йому в підсумку і вдалося зробити. А от у змаганні дівчат киянка Софія Ткач випередила фаворитку цієї вікової категорії Моніку Добровольську з Дніпра й стала автором міні-сенсації: річ у тім, що в 2019-му році Моніка ще нікому не віддавала пальму першості на внутрішній арені й цього сезону виграла три чемпіонати України з трьох можливих! Та як відомо, будь-яка серія – як програшна, так і переможна – має свій початок і своє закінчення.

В юнацькій віковій групі місцеву публіку змогла порадувати Анастасія Терентєва – завдяки відмінному велосегменту, спортсменці з Запоріжжя вдалося забезпечити собі титул чемпіонки України. А от в змаганні юнаків рівних не мав житомирянин Олександр Яненко. Виступили в Запоріжжі також і аматори – за традицією, свою чергову перемогу на класі здобув «граючий тренер» одного з дніпровських клубів Святослав Цвєтков – свого найближчого конкурента він випередив майже на хвилину.

Поділитися цією публікацією


X