КС в Перу: епічний фініш та срібна медаль для України!

Прима українського триатлону Юлія Єлістратова видала на-гора яскравий спортивний спектакль, вирвавши срібну нагороду буквально на останніх міліметрах дистанції Кубка світу.

В сучасному триатлоні такий фінішний розклад побачиш не часто! Звісно, іноді «розбірки» за ту чи іншу нагороду чи позицію відбуваються між спортсменами – але щоб одразу троє атлетів палили під собою землю за одразу три призовий місця Кубка світу… Таке видовище, м’яко кажучи, варте уваги та окремого місця в історії!

Вдвічі приємніше, що не статистом, а безпосереднім творцем такої захопливої боротьба стала Юлія Єлістратова! На етапі Кубка світу в Лімі (Перу) житомирянка випливла поза межами першої «пачки»  – що, в тім, жодним чином не позначилося на її медальних амбіціях! Юля продемонструвала відмінну швидкість та рішучість підчас велосегменту, а коли справа дійшла до бігу – тут Єлістратовій мало хто може скласти конкуренцію навіть у світовому триатлоні.

Українка, за вже звичною і приємною для нас традицією, показала найкращий біговий час з усіх учасниць! На своєму коронному виді Юлія обходила опонентку за опоненткою і буквально увірвалася в боротьбу за нагороди. Японка Аі Уєда, Елізабет Браво з Еквадору та єдина представниця європейського континенту в медальних «розбірках» Юлія Єлістратова з України – влаштували на фініші справжній триатлонний триллер! Дівчата з останніх сил мчали до омріяної мети, демонструючи максимум своїх фізичних і тактичних можливостей. Годі й казати, – фінішну стрічу всі троє спортсменок перетнули майже синхронно, випередивши одна одну буквально на корпус, а підсумковий хронометр зафіксував один і той самий час для них – 59:12.

За підсумками етапу Кубка Світу в Перу, Юлія Єлістратова здобула срібну нагороду! Ця медаль стала дев’ятою для українки на Кубках світу – раніше впродовж кар’єри Єлістратова завойовувала три золота, одне срібло та чотири бронзи. До слова, чи не половину зі свого здобутку Юля виборола саме на латиноамериканському континенті! Додамо, що золото етапу Кубка Світу в Лімі дісталося досвідченій 36-річній японці Аі Уєді, а чільну трійку лідерок замкнула еквадорка Елізабет Браво.

Варто відзначити, що після затяжної перерви на змаганнях цієї серії свій високий клас продемонстрував ще один українець Іван Іванов! З 65-ти спортсменів, які виступили в Лімі у змаганні чоловіків, учасник Олімпійських Ігор 2016 від України показав 14-й час з відставанням від ТОП-10 у всього лише 8 секунд!

Тут варто нагадати, що не так давно взагалі стояло питання про саме потрапляння наших спортсменів-чоловіків на змагання Серії Кубка Світу. Одначе, спортсмен з Полтавщини вкотре довів, що є атлетом екстра-класу і продовжить свою боротьбу на світових аренах.