КС в Мадриді: Єлістратова в ТОП-10, Іванов показав personal best

КС в Мадриді: Єлістратова в ТОП-10, Іванов показав personal best

В столиці Іспанії відбувся етап серії Кубка Світу, який став першим для лідерів українського триатлону в нинішньому сезоні.

За вже звичною традицією, найкращою серед наших спортсменів та водночас однією з найкращих серед всіх учасниць Кубка Світу стала прима українського триатлону Юлія Єлістратова! Житомирянці вдалося зібрати всі три види воєдино і за підсумками змагань фінішувати в межах ТОП-10. За підсумками дуже щільної боротьби, Єлістратова фінішувала на 10-й позиції (що є дуже пристойним показником на змаганнях такого класу): переможниці Кубка Світу в Мадриді Емелі Мор’є з Франції українка поступилася менше ніж однією хвилиною.

«Я задоволена рівнем свого плавання, – ділиться емоціями на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Юлія Єлістратова. – Вело та біговий сегмент теж бути доволі непоганими, однак мені цього разу не вдалося поборотися за медалі через помилки підчас проходження транзитних зон. Але я вважаю, що місце в ТОП-10 є непоганим результатом, як для першого старту в сезоні! Я зроблю потрібні висновки і зосереджуся на майбутніх гонках».

І якщо до серйозних успіхів Єлістратової на міжнародній арені ми вже звикли, то Іван Іванов багатьох приємно здивував! Не етапі Кубка Світу спортсмен з Полтавщини посів 15-те місце з-понад більш як півсотні учасників. І такий результат є найвищим досягненням Івана за останні два роки на Кубках Світу – зокрема, до ТОП-15 йому востаннє вдалося потрапити в травні 2017 року.

Додамо, що в Мадриді також виступила вихованка донецької школи триатлону Маргарита Крилова. Однак, їй довелося зійти з дистанції після першого виду програми. А вже цими вихідними серія етапів Кубка Світу переїде до Китаю: 11-12 травня на дистанції в Ченгду ми вболіватимемо за двох українців – Юлію Єлістратову та Єгора Мартиненка.

Поділитися цією публікацією


X