Кавказький фундамент, або «11 друзів Драгуляна»

Кавказький фундамент, або «11 друзів Драгуляна»

Передсезонні збори українських триатлетів – у самому розпалі! Три групи спортсменів різних вікових груп та рівнів майстерності вже близько місяця працюють на закордонних зборах, закладаючи функціональний фундамент для виступів у передолімпійському сезоні.

8 лютого розпочала свій етап підготовки група головного тренера збірної команди Донецької області Георгія Драгуляна – вже третій рік поспіль цей фахівець обирає для передсезонного збору кавказькі гори! Для початку його команда місяць працює в грузинському курорті Батумі, а потім перебирається на спортивну базу у вірменському високогір’ї, місто Цахкадзор.

На зборі нині працює 11 спортсменів, серед лідерів – атлети групи Elite Іван Меньшиков, Маргарита Крилова, Юліан Дем’янов, Дмитро Шабанов. Переїзд в Цахкадзор відбудеться за 10 днів, а поки команда виконує в Батумі вражаючий об’єм функціональної роботи.

За попереднім планом, спортсмени тричі на тиждень відвідують спортивну залу, чотири рази на тиждень пропливають в басейні по 4-5 км. Але найбільш титанічна робота пов’язана з велосегментом – саме за рахунок другого виду, команда піднімає свій функціонал: три-чотири рази на тиждень спортсмени наїжджають по 100 км, після чого на наступний день вдвічі зменшують об’єми велонавантажень. Бігова робота складає приблизно по 10-15 км.

В середньому, тренування спортсменів займають щодня по 4-5 годин загального часу. Раз на тиждень група Драгуляна відвідує сауну, а також має «два по півдня» відпочинку. Проживає команда у відмінних умовах – в курортній зоні, на самісінькому берез Чорного моря.

Сьогодні увечері ми опублікуємо інтерв’ю з одним з лідерів донецької команди Іваном Меньшиковим – про IRONMAN, комп’ютерні ігри, відновлення спортивної кар’єри і такий «вид триатлону», як стрільба з рушниці по воронах )) Слідкуйте за оновленнями!

Поділитися цією публікацією


X