Іван Іванов: «За тиждень відлітаємо на Кіпр»

Іван Іванов: «За тиждень відлітаємо на Кіпр»

Учасник Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро входить у новий рік – з новими надіями та амбіціями. Щоправда, на початку 2018-го Іван Іванов не збирається щось кардинально змінювати і готуватиметься до сезону за вже звичним сценарієм.

«Для початку всіх вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим, які вже увійшли, так би мовити, в свої повноваження! Новий Рік – це сімейне свято, коли тебе оточують найближчі й дорогі для тебе люди. День, коли ти радієш тому, що вони з тобою поруч.

Особисто для мене минулий 2017-й рік був досить суперечливим… Хороший початок, який через травму змінила доволі змазана кінцівка. Тож, я в передчутті нового змагального сезону. Моя підготовка за вже багаторічною традицією відбуватиметься на Кіпрі, куди ми полетимо за тиждень. Вважаю, що стабільність – це запорука успіху, тому не змінюю цій традиції».

За словами спортсмена з Полтавщини, на Кіпрі він пропрацює аж до середини весни. «Роботи багато, завдання поставлені чіткі. Розстартовуватися я планую вже навесні – попередньо, першими змаганнями в сезоні стануть етапи Кубка Європи в Іспанії та Португалії. А загалом 2018 рік – це початок відбору на Олімпійські Ігри в Токіо. Тому я буду приділяти найпильнішу увагу рейтинговим стартам і, звичайно ж, головним змаганням цього року – чемпіонату Європи на спринті та олімпійській дистанції, а також чемпіонату світу».

Поділитися цією публікацією


X