Іван Іванов: «Я відчуваю в собі сили для того, щоб перемогти у Дніпрі!»

Іван Іванов: «Я відчуваю в собі сили для того, щоб перемогти у Дніпрі!»

Дві спроби – і щоразу мимо п’єдесталу пошани! У попередніх сезонах один з найсильніших триатлетів України Іван Іванов двічі виступав на міжнародних стартах рідної землі – на етапах Кубка Європи у Дніпрі та Києві. Проте, як показала практика, домашні старти даються спортсменові з Полтавщини доволі непросто.

Однак, з третьої спроби Іван Іванов налаштований будь-що потрапити до чільної трійки лідерів! Ми поспілкувалися з часником Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро напередодні старту етапу Кубка Європи в Дніпрі: Іван сповнений рішучості зламати неприємну для себе традицію.

Вітаємо, Іване! Ти вже вдруге виступаєш у Дніпрі й загалом втретє на Кубках Європи в Україні. Як настрій перед виходом на старт і чому, на твій погляд, тобі поки що не вдавалося приміряти медаль домашніх міжнародних змагань?

Минулого разу на етапі Кубка Європи в Дніпрі мені, напевне, банально не вистачило готовності. Трішки промахнувся з підготовкою… Цього року в мене вже немає таких проблем, – хоча, звісно, ми не молодшаємо, як то кажуть. До того ж, я мав травму, з якою довго боровся, заліковував її. Зараз ніби то все добре, тож я сподіваюся, що нинішній рівень підготовки допоможе мені поборотися за перемогу на етапі Кубка Європи в Дніпрі. Склад конкурентний, але з цими спортсменами можна боротися! Я відчуваю в собі сили для того, щоб перемогти!

Кого ти вважаєш своїм головним конкурентом на дистанції?

Головний мій конкурент – Володимир Турбаєвський! Він дуже сильний плавець, не менш сильний бігун. Але він знявся зі змагань через травму, в такій ситуації мені важко когось виділити… Напевне, в першу чергу це наші хлопці зі збірної України – Олексій Сюткін, Єгор Мартиненко. Але якщо подивитися на склад учасників, то тут вже потрібно буде дивитися по самому розкладу гонки. Може бути таке, що когось, як-то кажуть, попре – багато «темних конячок», і дуже важко виокремити когось персонально. Дуже рівний склад, і шанси є у багатьох. Все залежить від того, хто буде краще готовий тактично – не фізично, а хто саме проведе добре гонку в тактичному плані.

А ти вже розробив власну тактику?

Блок тактик – він завжди присутній. Перед стартом ти багато всяких моментів прокручуєш у голові, але перелаштовуєшся вже по ходу гонки під ту чи іншу стратегію. Вчасно зорієнтуватися і адаптуватися під умови гонки – оце і є мій основний орієнтир на етап Кубка Європи в Дніпрі!

Додамо, що сьогодні о 12:00 в рамках Dnipro Triathlon Fest на дистанцію вийдуть аматори. Етап Кубка Європи ETU в категорії Elite розпочнеться о 17:00.

Поділитися цією публікацією


X