Іван Іванов: «Потрібно зарядити цю умовну батарейку»

Іван Іванов: «Потрібно зарядити цю умовну батарейку»

Цей сезон, загалом як і попередній – український триатлет Іван Іванов навряд чи може занести собі в актив… Через низку обставин, учасник Олімпійських Ігор 2016 в Ріо-де-Жанейро так і не зміг продемонструвати високих результатів. Однак, вже наприкінці літа–початку осені 2019 року спортсмен з Полтавщини знову зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани!

Дуже важливу перемогу – в першу чергу, з психологічної точки зору – Іван здобув на добре знайомій для себе трасі. В рідних Горішніх Плавнях Іванов та Анна Абдулова стали тріумфаторами чемпіонату України на суперспринтерській дистанції! А вже за тиждень по тому українець виступив на міжнародній арені й потрапив до ТОП-10 на етапі Кубка Африки а марокканському Агадірі. Вашій увазі – коментар спортсмена щодо цих результатів, а також затяжної паузи у виступах.

8-ме місце на етапі Кубка Африки в Агардірі та перемога в Горішніх Плавнях

«Загалом, я цілком задоволений результатом на Кубку Африки! Враховуючи той факт, що я захворів перед стартом, дуже складно було щось прогнозувати наперед. Але гонка, я вважаю, пройшла для мене непогано.

В Горішніх Плавнях для мене було дуже важливо здобути саме перемогу! Адже це перший старт в моєму рідному місті за останні шість років, і ці змагання мали статус чемпіонату України. До того ж, я вже й не пригадаю, коли востаннє виступав в своєму рідному місті, – напевне, аж в юнацькі роки. Звісно, хотілося порадувати земляків і довести в першу чергу самому собі, що «на пенсію» мені ще відверто зарано! Будь-яка перемога додає впевненості, тим паче – перемога в рідних стінах. Вже зараз можу зізнатися, що перед стартом навіть помічав за собою невеличкий мандраж – аж так сильно мені хотілося перемогти вдома».

Пауза у виступах 

«Пауза у виступах пов’язана з тим, що я в червні перестартував, відчутно втомився і взяв невеличку перерву. Трошки переосмислив деякі речі, в тому числі підхід до підготовчого процесу і намагався, так би мовити, перезавантажитися. Підчас цієї паузи я знизив навантаження до мінімуму – рухався небагато і присвячував час роботі над помилками, читав літературу – як наукову, так і художню. Намагався по-максимуму відволіктися від спорту і якомога довше не думати про результати. Мені потрібно набратися в першу чергу моральних сил – щоб та умовна батарейка зарядилася, і я з новими силами відновив змагання».

Завдання на частину сезону, що залишилася

«На сезон завдання – набрати максимальну кількість очок в світовому рейтинзі, щоб закінчити рік якомога вище в турнірній таблиці. Це б дозволило з наступного року вирішувати набагато серйозніші завдання – не секрет, що зараз велика проблема з потраплянням на старти навіть зі статусом Кубка Світу… Пов’язано це з тим, що і в мене, і в Єгора Мартиненка дуже низькі рейтинги і ми не можемо навіть на Кубки Світу потрапити. Тому вкрай важливо цей сезон закінчити якомога вище і хоча би вирішити питання з потраплянням на Кубки Світу».

Додамо, що нині Іван Іванов готується до прийдешніх стартів на закордонному зборі в Іспанії.

Поділитися цією публікацією


X