І кількістю, і якістю! Протокол ЧУ у Львові

І кількістю, і якістю! Протокол ЧУ у Львові

У місті Лева відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщеннях. Старт був покликаний стати лакмусовим папірцем для наших спортсменів та керівництва збірних команд, адже саме ці змагання були першими після довгих передсезонних зборів. Зовсім не дивно, що до столиці Галичини з’їхався весь цвіт українського триатлону!

Радує той факт, що практично в кожній віковій групі боротьба точилася до самісінького фінішу! В змаганні чоловіків, як це нерідко буває на старті сезону, перемогу в прекрасному стилі здобув досвідчений черкасець Олексій Сюткін. Смак цієї звитяги стає ще солодшим, якщо подивитися на стартовий лист! Окрім Івана Іванова, на чемпіонаті України у Львові були представлені усі найсильніші триатлети нашої держави.

За підсумками першого сегменту, найсильніше плавання продемонстрував юний дніпровець Олексій Астаф’єв – як бачимо, в цьому аспекті йому немає рівних не лише на молодіжному рівні. Олексій Сюткін виплив другим, однак вже на велосегменті він та решта досвідчених спортсменів випередили Астаф’єва та групою дісталися транзитної зони. Доля нагород вирішувала вже на бігові. Загалом, за перемогу у Відкритому чемпіонаті України з триатлону в приміщеннях боролися троє «китів» – Олексій Сюткін, Сергій Курочкін з Києва та Єгор Мартиненко з Житомира. Єгор вцілому показав непоганий біг, однак забагато поступився конкурентам упродовж двох попередніх сегментів. Тож, в дуелі двох найкращих перемогу з відривом у три секунди святкував Сюткін і тим самим здобув для себе черговий титул чемпіона України.

Не менш (а можливо й більш) цікавою була боротьба у змаганні жінок. «Перчинки» додавав і той факт, що беззаперечний лідер українського триатлону Юлія Єлістратова була звільнена від змагань Тренерською радою, і нині продовжує на Кіпрі підготовку до виснажливого сезону. Тож, де-факто змагання у Львові стали прекрасною можливістю для наших дівчат продемонструвати свій рівень та окреслити власні амбіції.

Статус фаворита змагань теоретично можна було би віддати спортсменці з Донецька Маргариті Криловій – адже група донецьких триатлетів розпочала сезон на хорошому рівні, а Крилова встигла виступити на етапі Кубка Африки в Єгипті, де посіла 4-те місце. Як і належить фаворитові, Маргарита розпочала свій похід за титулом доволі впевнено – вона випливла першою. Однак, вже на велосегменті її наздогнала не лише землячка Віра Соснова, а й киянка Лілія Барановська та господарка змагань Софія Прийма. Все вирішувалося на бігові. Відчувши смак перемоги, Віра Соснова і не думала збавляти оберти: як підсумок, найкращий час на третьому виді та загалом на змаганнях! Соснова випередила Крилову лише на дві секунди, чого було цілком достатньо для титулу чемпіона України. Чільну трійку лідерів замкнула Лілія Барановська.

Разом з групою Elite, стартували також наші юніори – в цій віковій групі найкращий час продемонстрували Віталій Воронцов та Моніка Добровольська. У змаганні юнаків цілком прогнозовану перемогу виборов львів’янин Василь Винницький, тоді як у дівчат титул чемпіонки здобула Марія Ага. Орина Бабіч та Олександр Яненко – найсильніші серед кадетів.

ПРОТОКОЛ Відкритого чемпіонату України з триатлону в приміщеннях (м. Львів)

Поділитися цією публікацією


X