Група Георгія Драгуляна працює на зборі в Болгарії

Група Георгія Драгуляна працює на зборі в Болгарії

За вже звичною традицію, наприкінці чинного сезону підопічні головного тренера збірної команди Донецької області розпочинають підготовку до сезону наступного! Третій рік поспіль група Георгія Драгуляна вже з листопада дислокується в Варні (Болгарія), де на березі Чорного моря закладає функціональний фундамент для успішних виступів на прийдешніх стартах.

Але цього року групу Драгуляна не можна назвати винятково командою Донеччини! Збір є відкритим, тож разом зі спортсменами з Маріуполя, Донецька, Слов’янська у Варні також працюють атлети з Одеси, Запоріжжя, Житомира. Загальна кількість спортсменів – десять чоловік, і кожен охочий має можливість долучитися до цієї групи.

«Переважно з нами на зборі спортсмени юніорського складу, а також молодіжного складу, – повідомив Георгій Драгулян. – Маю сказати, що зараз в нас є дуже сильні та перспективні юніори 2002-2004 р.н.! Рік-два, і вони вже підтягнуться до наших провідних спортсменів. Якщо говорити про перших номерів, то з нами працює чемпіон України на олімпійській дистанції в своїй віковій групі Дмитро Шабанов та спортсменка Національної збірної України Маргарита Крилова. Нещодавно в Рити були певні проблеми з зубами мудрості, зробили операцію. Місяць перехідного періоду, вона відпочила і нині працює з ентузіазмом. Плануємо, що наступний сезон для Крилової буде дуже раннім – вже на березень заплановано її старт на етапі Кубка світу».

За словами тренера, він вирішив дати час на перепочинок провідним спортсменам чоловічої команди Юліану Дем’янову та Івану Меньшикову. Для них підготовчий період розпочнеться трішки пізніше. Загалом, до Варни українська команда прибула 11 листопада і працюватиме там до 19 грудня. Після виконання запланованої програми прямо з берегів Чорного моря група відбуде до Львова на заключні змагання сезону – чемпіонат України з акватлону.

«Акцент збору – плавальний сегмент, біговий сегмент, загальна фізична та спеціальна підготовка. Це є збір до нового сезону, тож старт у Львові проходить у нашій програмі як проміжний. Додам, що нині в Болгарії температура повітря +18 градусів за Цельсієм, вода в Чорному морі +14-15 градусів, ми плаваємо в морі – запрошуємо всіх охочих долучитися до нас!

Щодо планів на зимову підготовку, то ми, швидше за все, не будемо зраджувати напрацьованій системі й готуватимемося в декілька етапів у високогір’ї Грузії та Вірменії», – підсумував Георгій Драгулян.

Поділитися цією публікацією


X