Грабнер, Ціпф та Лисов – про етап Кубка Європи у Дніпрі

Грабнер, Ціпф та Лисов – про етап Кубка Європи у Дніпрі

У переддень грандіозного свята триатлону в місті Дніпро відбувся традиційний брифінг зі спортсменами, організаторами та супервайзерами змагань. Вашій увазі – перестратові коментарі члена виконкому ETU Хервіґа Грабнера (Австрія), лідера чоловічого рейтингу учасників етапу Кубка Європи в Дніпрі Джонатана Ціпфа (Німеччина) та головного організатора змагань Сергія Лисова.

Хервіґ Грабнер, член виконкому ETU:

«Змагання у Дніпрі – це вже п’ятий у цьому сезоні етап Кубка Європи. На цих етапах нараховуються залікові бали, і наприкінці року атлети, які стартують на цих змаганнях, здобувають рейтингові очки та розділяють додатковий призовий фонд у розмірі 40 тисяч євро. Дніпро вже втретє приймає змагання такого ранку. Також свого часу етап Кубка Європи був і в Києві. Це відмінна тенденція – проводити міжнародні змагання в Україні, і ми її всіляко вітаємо. Від імені ETU я хочу висловити глибоку подяку місцевій владі, організаторам та волонтерам змагань у Дніпрі. Я бачу, скільки вони виконали роботи! Також хочу сказати кілька слів про саму трасу – атлетам непросто буде виходити з води, адже вихід відбуватиметься під високим кутом. Але це додає цікавості змаганням – нехай переможе найсильніший!».

Джонатан Ціпф, лідер чоловічого рейтингу учасників етапу Кубка Європи в Дніпрі:

«З нетерпінням очікую старту завтрашньої гонки! Вдячний за дуже теплий прийом тут, в Україні. Приємно, що тут все підготовлено на найвищому рівні. Щодо суперників – сьогодні я дізнався, що Володимир Турбаєвський не буде виступати на змаганнях у Дніпрі через травму, саме його я вважав своїм головним конкурентом у боротьбі за перемогу. Але я переконаний, що завтра ми побачимо на дистанції чимало сильних хлопців – зокрема і спортсменів збірної України».

Сергій Лисов, віце-президент Федерації триатлону України:

«Для нас це дуже серйозний і непростий, але від того не меш прекрасний турнір – справжнє свято спорту! Один з наймасштабніших, один з наймасовіших стартів нашого регіону. В підготовці до етапу Кубка Європи в Дніпрі приймали учать сотні людей, місцева та Всеукраїнська федерації триатлону, міська влада. Ми сподіваємося, що всі учасники та гості змагань залишаться задоволеними, а в чесній спортивній боротьбі переможе найсильніший. Загальна кількість учасників Dnipro Triathlon Fest – більше 600-т чоловік! Це наймасштабніший старт в історії українського триатлону – нас чекає дуже цікава, динамічна та захоплююча гонка.

До речі, для українських спортсменів це також і відбірковий старт. У змаганні юніорів відбираються перші три номери на чемпіонат Європи, який відбудеться в Естонії. А також тут відбиратимуться спортсмени від України на відбірковий старт до Юнацьких Олімпійських Ігор – туди поїдуть двоє найсильніших хлопців та двоє найсильніших дівчат за підсумками змагань юнацької вікової групи у Дніпрі».

Додамо, що офіційно замагння стартуватимуть о 12:00. Вашій увазі – біль детальний розклад стартового дня Dnipro Triathlon Fest:

Запрошуємо вболівальників прийти і підтримати спортсменів!

Поділитися цією публікацією


X