Георгій Драгулян: «Навіть я не очікував такого високого рівня організації змагань в Слов’янську»

Георгій Драгулян: «Навіть я не очікував такого високого рівня організації змагань в Слов’янську»

Другий рік поспіль прифронтове місто Слов’янськ приймає чемпіонат України з триатлону (дуатлону) та відкритий чемпіонат Донецької області на призи Віктора Земцева. За підсумками внутрішньої першості, донеччани Маргарита Крилова і Юліан Дем’янов здобули перемоги за підтримки рідних трибун. Але головною звитягою, за словами головного тренера збірної Донецької області – став високий організаційний рівень та інтерес з боку мешканців міста.

«Були задіяні та на відмінно спрацювали всі служби міста – дороги були прибрані, волонтерів було близько сотні чоловік, Нацгвардія дублювала всіх представників поліції на постах – тобто, по три-чотири чоловіки стояло на кожній ділянці по велосипедній трасі, – не приховує свого захвату Георгій Драгулян. –  Маю визнати, що комунальники та всі служби міста підійшли настільки відповідально до організації змагань, що навіть я не очікував! Було представлено багато інформації, людей прийшло чимало. Гарно оформили Соборну площу, скрізь великі банери, дві надувні арки, килими… Люди в Слов’янську навряд чи колись бачили такий рівень організації змагань, тому їм було цікаво! Віктор Земцев особисто приймав активну участь в організації – допомагав розставляти транзитну зону, з 6-ї ранку на ногах. Тож, надалі ми будемо підтримувати цю традицію і проводитимо змагання і в майбутньому».

Щодо турнірної боротьби, то вона виявилася цікавою та безкомпромісною. Після травми повернулася на дистанцію Маргарита Крилова. Зазначимо, що вона відновила тренувальний графік раніше і в Слов’янську виступала під навантаженням – нині Крилова готується до старту на Всесвітніх пляжних Іграх, які 12-16 жовтня відбудуться в Досі (Катар). Що, в тім, не завадило Марагариті здобути перемогу в рідних стінах! На перших двох етапах Рита трималася разом з Кариною Євтушенко, і лише на передостанньому колі відбігла майже метрів на 50-70.

А от у змаганні чоловіків претендентів на золоту медаль і загалом місце на п’єдесталі пошани було значно більше. «Приїхав Єгор Мартиненко, саме він та Юліан Дем’янов задавали загальний тон чоловічим перегонам, – розповів Георгій Драгулян. –  На вело вони суттєво від’їхали від групи, відірвалися секунд на 30-40. Пробігли дуже швидко перше коло і на другому колі Дем’янову вже вдалося відбігти від Мартиненка і здобути перемогу. Цікавою була боротьба – як-не-як, обоє хлопців є хорошими бігунами!

Варто пам’ятати, що Мартиненко після травми, до того ж він отримав 10 секунд штрафу. А щодо Дем’янова скажу, що станом на зараз Юліан перебуває в чудовій формі й дуже добре готовий! Після гонки він запевнив мене, що мав ще запас для боротьби. Хочу нагадати, що Юліан нещодавно переміг на Кубку України в Запоріжжі, був другим на Фіналі Кубка України у Львові. Нині він готується до Фіналу Кубка Європи, який відбудеться в Португалії 19-20 жовтня».

Додамо, що з підсумковим протоколом змагань ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі РЕЗУЛЬТАТИ.

Поділитися цією публікацією


X