Едуард Панарін: «Через прийдешній локдаун, ми поки не можемо спланувати підготовку на січень»

Едуард Панарін: «Через прийдешній локдаун, ми поки не можемо спланувати підготовку на січень»

На Святого Миколая, найсильніші українські триатлети повернуться з турецької Аланії, де зараз проходять передсезонні збори. Однак, за яким принципом відбуватиметься подальша підготовка до сезону – станом на зараз важко сказати.

За словами генерального секретаря ФТУ Едуарда Панаріна, збір в Аланії покликаний стати початком підготовки до наступного сезону. Нині в Туреччині працює два десятки українських триатлетів під керівництвом старшого тренера збірної Георгія Драгуляна та головного тренера Дніпропетровщини Сергія Лисова. Також активно включився в роботу відомий тренер Сергій Яценко, під керівництвом якого до сезону готується велика група українських триатлетів. На зборі частково присутній юніорський склад, а також збірна України з паратриатлону на чолі з головним тренером команди Романом Королем.

«Всі проживають централізовано, в апартаментах. Фактично вся збірна України, основний її склад перебувають в Аланії – це вся жіноча команда на чолі з Юлією Єлістратовою, а також лідери чоловічої збірної Іван Іванов, Віталій Воронцов, Єгор Мартиненко. Збір в Туречинні розпочався 17 листопада і триватиме ще тиждень, до 19 грудня. На жаль, є певні обмеження – через карантин, у Туреччині зачинили всі басейни… Тож, наші спортсмени плавають у морі – дякувати, станом на зараз температура води сягає більше 20 градусів за Цельсієм.

Що буде далі, після повернення збірної? Через локдаун, нам важко спланувати підготовку на січень. В крайньому випадку, атлети тренуватимуться на місцях. Якщо говорити загалом за підготовку до наступного сезону, то у всіх наших спортсменів є свої задачі. Для основного складу – це є підготовка до сезону, де основним стартом для нас буде чемпіонат Європи. Для Юлії Єлістратової – звісно, це передусім підготовка до Олімпійських Ігор в Токіо. Для перспективних молодих атлетів наступний сезон має стати початком підготовки вже до Олімпіади 2024, і наступного року їм вже необхідно виїжджати на міжнародні старти, набиратися змагального досвіду», – підсумував Панарін.

Додоамо, що на 13-те грудня заплановано онлайн-засідання нового складу Президії ФТУ, де одним з головних питань має стати визначення складу збірних команд України з триатлону на 2021 рік.

Поділитися цією публікацією


X