До сусідів у гості! Курочкін – чемпіон Польщі, Єлістратова та Сюткін виступлять в Угорщині

До сусідів у гості! Курочкін – чемпіон Польщі, Єлістратова та Сюткін виступлять в Угорщині

Після низки внутрішніх змагань, українські триатлети цього тижня сконцентрувалися на міжнародних стартах.

Минулими вихідними один з найбільш обдарованих спортсменів нашої команди Сергій Курочкін вперше виступив на міжнародних змаганнях з триатлону на довгій дистанції (half-ironman). Експеримент виявився більш, ніж вдалим – киянин не знав собі рівних на відкритому чемпіонаті Польщі!

«Susz Triathlon 70.3 – вдалося здобути перемогу на цій дистанції, результатом задоволений як для першого такого старту! Хочу подякувати Віктору Земцеву за рекомендації та поради, Андрєві Ястребову за наданий велосипед, Романові Королю – за вело-диск!», – прокоментував підсумок змагань на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Сергій Курочкін.

Додамо, що після виступу Сергій в компанії Віктора Земцева відправився у високогір’я Франції, де продовжив тренування, в тому числі на озері Матамаль. За словами українця, він поки що не збирається переходити з олімпійського триатлону в IRONMAN. «Був такий старт у Польщі, тож я вирішив спробувати власні сили – не більше того», – підсумував Курочкін.

А от свої сили – однак, вже в іншій сусідній з нами державі – сьогодні випробують Олексій Сюткін та Юлія Єлістратова! Лідери українського триатлону поборються за нагороди етапу Кубка світу в угорському містечку Тисайварош, яке славиться своєю палкою любов’ю до нашого виду спорту. Маємо ми тут і приємні традиції: в 2010-му році тоді ще юна Юлія Єлістратова здобула тут свою першу перемогу на Кубку світу.

Додає натхнення і той факт, що як Єлістратова, так і Сюткін нині перебувають в доволі непоганій функціональній формі.

Тож, тримаємо кулаки за наших!

Поділитися цією публікацією


X