Dnipro Triathlon Fest офіційно стартував!

Dnipro Triathlon Fest офіційно стартував!

Найграндіозніша подія року в українському триатлоні розпочалася – першими на дистанцію вийшли спортсмени-аматори, дітлахи з ДТЛ та паратриатлети.

Загалом, упродовж двох днів на Dnipro Triathlon Fest виступлять більше 600-т спортсменів різних вікових груп та рівнів підготовки. Наймолодшому з них – 6 років, тоді як найстаршому 69! Турнір урочисто відкрив мер міста Дніпра Борис Філатов, дружина якого теж бере участь у змаганнях в категорії аматорів. Серед почесних гостей – президент Федерації триатону України Андрій Більда та член виконкому ETU Хервіґ Грабнер (Австрія).

Андрій Більда, президент Федерації триатлону України:

«За рівнем організації та за масштабом змагань, це найкраща організація за весь час проведення змагань з триатлону в Україні! Найвищий призовий фонд, найбільша кількість країн-учасниць. Фактично, з кожним роком Дніпро підвищує стандарти і рівень проведення змагань – я навіть не знаю, хто в Україні з організаторів може позмагатися з Дніпром у цьому компоненті».

Борис Філатов, мер міста Дніпра:

«У нас дуже спортивне місто, і я багато відкриваю спортивних змагань. Сьогодні в Дніпрі – етап Кубка Європи з триатлону! На змаганнях зокрема виступить моя дружина Марина, і я буду її підтримувати. Коли вона бігла у нас в Дніпрі марафон – я дуже переживав, а сьогодні це її перший триатлон. Звісно, ми підтримуємо абсолютно кожного з понад 600-т спортсменів, які беруть участь. Бажаю успіху триатлетам!».

Хервіґ Грабнер, член виконкому ETU:

«Україна вразила мене з самого початку – ще з аеропорту, коли мене зустріли дві чарівні дівчини в національних костюмах! Я зрозумів, що на нас тут дійсно чекають і нам тут раді. І потім впродовж тих двох днів, що я перебуваю в Дніпрі, я бачу що тут прекрасне місто, в тому числі для того, щоб проводити такі змагання. Поки що станом на зараз все більш ніж добре, мої враження від рівня організації – найпозитивніші. Я дуже вражений тією кількістю спортсменів, які стартували – тут і дитячі змагання, і змагання аматорів усіх вікових груп, увечері – змагання спортсменів еліти. І тут  відбувається демонстрація триатлону, як виду спорту абсолютно для всіх!».

Нагадаємо, що сьогодні в рамках етапу Кубка Європи о 17:00 на дистанцію вийдуть спортсмени групи Elite. А вже завтра за нагороди та ліцензії боротимуться молоді спортсмени, які візьмуть участь в юніорському етапі Кубка Європи в місті Дніпро.

Поділитися цією публікацією


X