Дніпро прийме один з трьох етапів естафетної гонки ETU

Дніпро прийме один з трьох етапів естафетної гонки ETU

Про це повідомив президент Федерації триатлону Дніпропетровської області Сергій Лисов.

Цього року в календарі Європейської Федерації триатлону (ETU) з’явилися нові старти – три етапи Кубка Європи в змішаних естафетах серед юніорів. Приємно, що один з них влітку прийматиме українське місто Дніпро! В рамках міжнародного спортивного свята Dnipro Triathlon Fest відбудеться ціла низка внутрішніх та міжнародних стартів, зокрема і юніорський Кубок Європи в естафетах.

«Підготовка до Dnipro Triathlon Fest почалася ще з вересня-жовтня, – повідомив Сергій Лисов. – Зараз найголовніше, щоб всі наші спонсори та партнери виконали взяті на себе зобов’язання – адже Фестиваль триатлону є наймасштабнішим міжнародним стартом з триатлону в Україні!

Цьогоріч в Дніпрі вперше буде проведено один з трьох етапів естафетної гонки для юніорів в рамках Кубка Європи. Це вперше для європейського триатлону, до цього в змаганні юніорів ніколи не проводилися етапи Кубка Європи з естафет! Щодо участі української команди, то я вважаю, що відправляти потрібно найсильнішу юніорську четвірку. Ще відкритим є питання, скільки нам дозволять виставити команд від України – ми можемо і три, і чотири команди заявити. Але все ж варто пам’ятати, що це Кубок Європи, офіційний старт! І якщо ми хочемо перемогти, то потрібно не розділятися по областям та групам, а об’єднається і визначити найкращу четвірку», – зазначив Лисов.

Нагадаємо, що традиційний Фестиваль триатлону в Дніпрі цьогоріч відбудеться 8-9 червня. Минулого року за відмінний рівень організації змагань Сергій Лисов і команда отримали високі оцінки від Європейської Федерації триатлону (ETU)! Зокрема, делегати зазначили, що місту цілком до снаги прийняти в себе не лише етап Кубка Європи, а й континентальну першість.

Поділитися цією публікацією


X